Завантажити ще

Співачка NAVKA показала кадри затоплення села Кринки біля зруйнованої Каховської ГЕС

Співачка NAVKA показала кадри затоплення села Кринки біля зруйнованої Каховської ГЕС
Фото: НАВКА/KP.UA

Співачка NAVKA, чоловік якої від початку вторгнення бореться проти російських окупантів, показала наслідки знищення Росією Каховської ГЕС. У соцмережах артистка опублікувала кадри затоплення села Кринки, зняті захисниками підрозділу її чоловіка.

- Село Кринки.Це вже лівий, поки що окупований берег Дніпра… він знаходиться нижче правого берега… на це неможливо дивитись… Йдуть колони селян, які тікають з їхнього вщент затопленого села…. В цьому селі знаходиться музей Остапа Вишні, який ми з коханим планували відвідати після деокупації. Був музей, – розповіла NAVKA.

У публікації виконавиця також нагадала, що методи російських загарбників схожі з тими, які радянська влада застосувала у 1941 році для підриву греблі Дніпровської ГЕС. Тоді загинули десятки тисяч військових, смерть яких прихована від громадськості.

– Про втрати цивільного населення - та у радянські часи навіть паспортів людям не видавали, тому їхні життя ніхто не рахував. Сьогодні… Щоб зупинити наш контрнаступ, росіяни підірвали Каховську ГЕС. Своїми пропагандистами вони поширюють фейк про те, що це нібито українці підірвали, але в кінці часто додають: «Главное - наших военных нормально евакуировать - и вообще можем подорвать все дамбы». Ну ви зрозуміли, що щось логіка не в‘яжеться: «можем подорвать» та «это не мы». І цивілізований світ це розуміє! Окупанти мають відповісти за все!- уточнила артистка.

Російські окупанти в ніч на 6 червня підірвали Каховську ГЕС. В "Укргідроенерго" повідомили, що станція повністю зруйнована і відновленню не підлягає. Президент Володимир Зеленський екстрено скликав засідання РНБО, місцева влада розпочала евакуацію населення з потенційних районів затоплення.

Фото
Фото
06 Червня15:37