Завантажити ще

Партнером Лесі Нікітюк у шоу "Хто зверху?" замість Сергія Притули став блогер Богдан Шелудяк

Партнером Лесі Нікітюк у шоу
Фото: прес-служба Нового каналу

Ведучим нового сезону шоу "Хто зверху?" у парі з Лесею Нікітюк став український блогер-мільйонник Богдан "Буше" Шелудяк. У кадрі він очолить чоловічу команду замість Сергія Притули, який вів розважальний проєкт упродовж останніх дев'яти років. Про це повідомляє пресслужба "Нового каналу".

– Я не уявляв, що буду капітаном чоловічої команди «Хто зверху?». Але завжди мав бажання стати ведучим "Нового каналу". Тож коли запросили на кастинг, подумав: спробую! – пригадує Бодя. – Прийшов на тракти з Лесею Нікітюк. А десь за тиждень мені зателефонували й запропонували стати новим ведучим. Найперше, що відчув, це була тривога. Подумав: чи впораюсь? Та намагаюся дотримуватись у житті правила: якщо доля дає шанс, то треба його використати. Тому я тут. Головне, що хочу сказати напередодні зйомок сезону, – у «Хто зверху?» не буду наслідувати когось чи навмисно обирати манеру поведінки. Я буду собою! Реагуватиму, жартуватиму, а зрештою опинюся "зверху"!

Фото: прес-служба Нового каналу

Фото: прес-служба Нового каналу

Творці проєкту шукали кандидатів на місце капітана чоловічої команди понад місяць. Згодом на тракти запросили десять чоловіків. І вже серед них обрали того єдиного.

- Одна з головних умов - новий капітан має бути кардинально іншим. Хотілося максимально уникнути порівняння з попередником. Мається на увазі і зовнішньо, і за характером. Адже зрозуміло, що при тракті ведучого завжди є базові речі. Наприклад, «хімія» між Лесею Нікітюк і новим опонентом. Хотілося, щоб між ними відчувався азарт протистояння. Також ми звертали увагу на почуття гумору, харизму, вміння імпровізувати, лідерські якості. І, звісно, зовнішність! Вдалу суміш усіх критеріїв ми помітили в одного чоловіка. Тому обрали саме його, - розповіла керівниця проєкту Ганна Вовк.

5 червня стартували зйомки нового сезону шоу. Співведуча Богдана зірка "Нового каналу" Леся Нікітюк зізналася, що дуже скучила за роботою над цим проєктом і налаштована рішуче.

– Я виконуватиму свою роботу на майданчику не на 100, а на 300 відсотків, аби вийшло максимально весело та круто, – каже вона. – А Богдану хочу побажати терпіння. Знаю, що йому буде непросто увійти в кадр після Сергія Притули. Не в кожного вистачило б на це відваги. Але він дуже відважний! Я намагатимуся підтримувати його в усіх починаннях. І від себе зроблю все можливе, щоб люди на повну насолодилися новим ведучим цього проєкту й нашим протистоянням! – зазначила телеведуча.

Богдану Буше 31 рік. Він актор, блогер та криптоінвестор. Відомий завдяки ролям у серіалах "Київ вдень та вночі", "Школа". На даний момент за його сторінкою в Instagram стежать 1,2 мільйона користувачів.

Притула був ведучим проєкту "Хто зверху?" з 2012 року. У різний час компанію йому складали три ведучі: з 2012-го по 2014 рік - Ольга Фреймут, з 2014-го по 2017-й - російська гумористка Катерина Варнава. Після заборони на в'їзд останній її замінила Леся Нікітюк. У грудні минулого року Притула заявив, що завершив кар'єру телеведучого розважальних шоу. Після цього "Новий канал" оголосив кастинг ведучих.

"Хто зверху?" - адаптація формату Battle of the Sexes телекомпанії Talpa. У проєкті беруть участь дві команди – чоловіча та жіноча. Вони змагаються в раундах, що складаються з бліц-опитувань, різних конкурсів та ігор на час, щоб з'ясувати, хто з них крутіший.

Фото: прес-служба Нового каналу

Фото: прес-служба Нового каналу

Новини по темі: Зірки Телешоу