Завантажити ще

Ведучий "Голосу країни" Горбунов розсекретив, що новий сезон шоу зніматимуть у Польщі

Ведучий
Фото: прес-служба каналу "1+1"

Зйомки 13-го сезону шоу "Голос країни" відбудуться у Польщі. Про це один із ведучих проєкту, Юрій Горбунов, розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

- Надзвичайно приємно констатувати той факт, що "Голос країни-13" розширює свої горизонти та знімає будь-які кордони. Польща – це головний друг України, який підставив своє плече у скрутну хвилину, тож у творчості ми об'єднаємось. "Голос країни" зазвучить по всій Європі, адже Україна та Польща об'єднуються для створення нового сезону музичного проєкту, – сказав шоумен.

Горбунов разом зі співведучою, дружиною Катею Осадчою, зазначили, що кастинг вокалістів для проєкту подовжено до 15 червня.

- Ми плануємо об'єднати українців з усіх куточків світу на знімальному майданчику в Польщі, тому якщо ви українець, мешкаєте у Європі чи в Україні, ми чекаємо на вас на онлайн-кастингу, який триватиме до 15 червня. Не зволікайте і заповнюйте заявку онлайн прямо зараз, – наголосив Юрій.

Телеканал "1+1 Україна" офіційно поки що не підтвердив зміну локації для зйомок. Вже відомо, що першим тренером нового сезону стане ведуча "Євробачення" фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна. Імена інших наставників нового сезону телеканал анонсує пізніше.

Фінал "Голосу країни-12" з метою безпеки пройшов у київському метро 20 листопада. Це перший музичний проєкт в Україні, котрий повернувся на екрани під час повномасштабного вторгнення. Переможницею шоу стала фольклорист та збирач української пісні Марія Квітка з команди "Другий шанс" Олександри Зарицької та Андрія Мацоли.