Завантажити ще

Ірина Федишин у Лондоні стала жертвою організатора-шахрая

Ірина Федишин у Лондоні стала жертвою організатора-шахрая
Фото: прес-служба Ірини Федишин

Співачка Ірина Федишин у Лондоні зіткнулася з ненадійним організатором, який, за її словами, виявився шахраєм. Артистка розповіла, що чоловік на ім'я Микола Левченко забрав собі всі кошти, зібрані з продажу квитків на благодійну вечерю, а також забажав 20% коштів, одержаних від продажу благодійних лотів, але після суперечок та розгляду їх вдалося забрати.

- Організатор благодійної вечері у Лондоні Микола Левченко не віддав нам жодного фунта від продажу квитків на благодійну вечерю, яка була спрямована на допомогу ЗСУ. Хочу одразу заспокоїти усіх людей, які донатили і купляли лоти цього вечора. Ці кошти, а це 3720 £ (понад 170 тися євро), з тяжкою бідою та скандалами вдалося забрати, і вони всі підуть на ЗСУ. Але нам довелося розшукувати людей, які донатили і передавали кошти цьому організатору. Він частину донатів приховував, і тільки тоді, коли ми знайшли людину особисто, яка задонатила і передала Левченку ці кошти, він сказав, що справді все отримав, але забув віддати, - зазначила артистка в Instagram.

Співачка уточнила, що наступного ранку чоловік зажадав відсотки з проданих лотів, посилаючись на те, що має закрити особисті витрати.

-  Він без нашого погодження прилетів з Дубліна, де проживає, в Англію на захід зі своєю сім’єю. І йому потрібно було закрити всі свої витрати на вікенд у Лондоні - на авіапереліт, готель і харчування - за рахунок коштів людей, які прийшли на концерт і задонатили на ЗСУ. Ось така прикра ситуація, – зізналася Федишин.

Федишин також додала, що організатор вечора не сплатив витрати команди, які мала покрити сума від продажу квитків. Усе це оплачувала родина артистки самостійно. Зірка закликала колег запам'ятати його ім'я, щоб у майбутньому не натрапити на шахрайство.

Раніше прима-балерина Катерина Кухар та артист балету Олександр Стоянов також стали жертвами шахрая під час гастролей Латинською Америкою. Їхню балетну трупу обікрав якийсь промоутер Ніколас Гарсія.