1 червня
Завантажити ще

Івангай відновив трансляції російською, бо не отримав достатньо підтримки за перехід на українську

Івангай відновив трансляції російською, бо не отримав достатньо підтримки за перехід на українську
Фото: instagram.com/boredoneguy

Український блогер Іван Рудський, відоміший як Івангай (EeOneGuy), відновив онлайн-трансляції на Twich російською мовою. Своє рішення інфлюенсер пояснив тим, що під час стріму українською "ніхто з глядачів його не підтримав", тоді як трансляція російською викликала багато хейту. Про це пише телеграм-канал "Маніфест".

- Я коли почав стрімити спочатку українською... мене ніхто не підтримав. Ніхто не сказав: "Вау, Івангай стрімить українською. Як круто!" Думаю, добре, стрімитиму російською. Стрімлю російською - і одразу твічери: "О, фу, російською". Тобто, знаєш, ти робиш щось хороше – всі мовчать, усім по**й. Ти робиш щось таке, що їх не влаштовує, то одразу всі починають хейтити. Бл*ть, треба було підтримувати, коли я все це робив. Не підтримували - йдуть на**й. Я намагався українською робити. Я не відчув підтримки. Ніхто мене не підтримав. Коли я почав стрімити російською - одразу почався хейт, - уточнив він.

Незважаючи на це, свої соцмережі Івангай продовжує вести українською, зокрема сторінку в Instagram.

Івангаю 27 років. Він родом із села Ганнівка на Дніпропетровщині. Став популярним на YouTube серед фанатів комп'ютерної гри Minecraft на початку 2014 року, а згодом знімав різноплановий контент. Наразі на його канал на відеохостингу підписано понад 16,9 мільйона підписників.

Новини по темі: Блогери