28501
0
13 квiтня
Завантажити ще

Злата Огнєвіч зачитає оцінки від України на "Євробаченні -2023"

Злата Огнєвіч зачитає оцінки від України на

Українську співачку Злату Огнєвіч призначили речником від України на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2023". Про це повідомляє "Суспільне".

- Рада вам повідомити, що цього року я оголошуватиму найвищі бали від журі на Євробаченні-2023. Вже вдруге! Я пригадую радість нашої команди, коли 2013 року оголошували мої бали. Це надзвичайно хвилюючий момент для кожного з учасників. Я дуже рада, що цього року і зможу принести комусь хорошу новину. Побачимося під час прямого ефіру на гранд-фіналі 13 травня!, - Заявила Огневич.

Так, під час ефірів конкурсу Огнєвич оголошуватиме бали, виставлені Україною іншим країнам. Спікером артистку призначають уже не вперше, цю почесну роль вона вже виконувала під час "Євробачення" у 2014-му та 2017-му році.

67-й пісенний конкурс "Євробачення" у травні прийматиме Ліверпуль. Представником України є гурт TVORCHI, який одразу потрапляє у гранд-фінал шоу 13 травня, де виступить з оновленою версією пісні "Heart of Steel" під номером 19.

Півфінали Євробачення-2023 пройдуть на арені Liverpool 9 та 11 травня. Україна голосуватиме у другому півфіналі конкурсу, у ньому ж глядачам покажуть попередньо записані кадри з генеральної репетиції виступу гурту TVORCHI.