Завантажити ще

Гурт “Антитіла” почав продавати квитки на концерт в Ялті 23 серпня 2024 року

Гурт “Антитіла” почав продавати квитки на концерт в Ялті 23 серпня 2024 року
Фото: facebook.com/antytilaofficial

Український гурт “Антитіла” анонсував концерт в Ялті у серпні 2024 року та почав продавати на нього квитки. В інстаграмі гурт повідомив, що виступить 23 серпня 2024 року, у день прапору України, на футбольному стадіоні «Авангард».

- Антитіла. Ялта. Літо 2024! Так, вам не здалося. Антитіла оголошують концерт у Криму. В Українському Криму. Ми відкриваємо передпродаж на перше велике стадіонне шоу в Ялті. 23 серпня 2024 року, стадіон «Авангард», - сказано на сторінці гурту.

“Антитіла” впевнені, що влітку 2024 року всі зможуть зібратися у звільненій від російських окупантів Ялті і прикрасити сучасною українською музикою південне узбережжя Криму.

- Ми зіграємо наші найкращі пісні, які українці люблять і знають, і разом святкуватимемо українську Перемогу! - додав гурт.

“Антитіла” продають квитки за допомогою сайту з продажу онлайн-квитків TicketsBox, квиток у фан-зоні коштує 900 гривень. Початок концерту - о 20:00, дітям до 8 років вхід безкоштовний.

У лютому гурт “Антитіла” заспівав з U2 у Лондоні пісню Mothers of the Disappeared. У травні 2022 року "Антитела" випустили кліп на пісню 2Step, записану з британським співаком Едом Шираном.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Антитіла / Antytila (@antytila_official)