Завантажити ще

"Вісім ребер зламані у 14 місцях": Джеремі Реннер розповів про травми, отримані під час прибирання снігу

Фото: Matt Winkelmeyer/Getty Images

Американський актор Джеремі Реннер дав перше інтерв'ю після аварії зі снігоприбиральною машиною, в якій отримав тяжкі численні травми. У розмові з ABC News артист розповів, що того дня вони з племінником Алексом тільки-но витягли авто зі снігу. Джеремі був у снігоочищувачі, а його родич від'єднав ланцюг між двома авто. Реннер злякався за безпеку Алекса і вирішив перевірити, чи все гаразд з ним, забувши натиснути на гальма. Тож актор оступився і випав зі снігоочищувача, а коли спробував застрибнути в кабіну, потрапив під авто.

Реннера було доставлено до лікарні гелікоптером у перший день Нового року. Травми актора були настільки серйозними, що в клініці він написав прощальну записку своїй родині. Лікарі відновили грудну клітку та очницю артиста за допомогою металевих пластин та гвинтів, його щелепу скріпили гумовими резинками й гвинтами, а в зламану ногу було встановлено титановий стрижень.

- Вісім ребер зламані у 14 місцях. Праве коліно, права кісточка зламана, гомілка лівої ноги зламана, ліва кісточка зламана, права ключиця зламана, праве плече зламано. Голова, очниця, щелепа, нижня щелепа зламані. Легеню пошкоджено. Пробито реберною кісткою печінку - звучить жахливо, - розповів про отримані травми актор.

Наразі артист проходить реабілітацію. Реннер задумується про своє повернення в кіно, але тепер не проти, якщо за нього трюки виконуватиме дублер-каскадер.

Інцидент стався незадовго до Нового року у штаті Невада, де Реннер живе із сім'єю. У той день на місто обрушився зимовий шторм, внаслідок якого 35 000 будинків в округах Вашо, Карсон, Дуглас, Сторі та Лайон Північної Невади залишилися без електрики. Артист постраждав, коли розчищав сніг у дворі. Першу допомогу до приїзду медиків Джеремі надав сусід, який опинився поряд.

Реннер - дворазовий номінант на премію "Оскар" (2010, 2011). 51-річний актор відомий ролями в проєктах "Мер Кінгстауна", "Соколине око", а також у фільмах Marvel "Месники" і "Капітан Америка".

Новини по темі: Аварія Травми Актори