Завантажити ще

Зірка Marvel Джеремі Реннер, який постраждав через снігопад, опублікував знімок з палати

Зірка Marvel Джеремі Реннер, який постраждав через снігопад, опублікував знімок з палати
Фото: Vivien Killilea/Getty Images for American Cinematheque

Зірка фільмів Marvel Джеремі Реннер вийшов на зв'язок після нещасного випадку, що стався у новорічні вихідні через сильний снігопад. Артист виклав у соцмережах селфі з лікарняної палати, подякувавши шанувальникам за підтримку.

- Дякую вам усім за ваші добрі слова. Я зараз не в найкращій формі, щоб друкувати. Але я шлю кохання всім вам, - написав Реннер у Instagram.

Реннера було доставлено до лікарні гелікоптером у перший день нового року. Артист отримав серйозні травми ноги та грудної клітки під час збирання снігу на снігоочиснику. Першу допомогу до приїзду медиків Джеремі надав сусід, який опинився поряд. Повідомлялося, що актор втратив багато крові.

Назадовго до Нового року на штат Невада, де Реннер живе з родиною, обрушився зимовий шторм, внаслідок якого 35 000 будинків в округах Вашо, Карсон, Дуглас, Сторі та Лайон Північної Невади залишилися без електрики.

Реннер дворазовий номінант на премію "Оскар" (2010, 2011). 51-річний актор відомий ролями у проєктах "Мер Кінгстауна", "Соколіне око", а також у фільмах Marvel "Месники" та "Капітан Америка". У 2014-му актор одружився з канадською моделлю Сонні Пачеко, проте через рік їхній шлюб розпався. Від цих стосунків Реннер має дочку.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Jeremy Renner (@jeremyrenner)

Новини по темі: Нещасний випадок Актори