Завантажити ще

Суд США відхилив позов сестри Меган Маркл, яка звинуватила її у наклепі

Суд США відхилив позов сестри Меган Маркл, яка звинуватила її у наклепі
Фото: Chris Jackson/Getty Images

Суд Флориди відхилив позов зведеної сестри Меган Маркл Саманти, яка звинуватила її у наклепі. Жінка подала до суду на родичку, стверджуючи, що у 2021 році Маркл нібито збрехала про її життя в інтерв'ю Опре Вінфрі, а також у книзі "Знайти свободу: Гаррі та Меган та створення сучасної королівської родини". Про це пише The Daily Beast.

У отриманих журналістами документах сказано, що окружний суддя відхилив позов через те, що герцогиня Сассекська розповідала "про своє дитинство і стосунки зі своїм зведеним братом або сестрою", а висловлювання своєї думки "не може бути доведено як брехливе".

- Як це може зрозуміти розумний слухач, відповідач просто висловлює думку про своє дитинство та стосунки зі зведеними братами та сестрами. Таким чином, суд вважає, що заява відповідача не піддається об'єктивній перевірці чи емпіричному доказу. Оскільки заява не може бути доведена як помилкова, вона захищена від позову про дифамацію (приниження честі, гідності та ділової репутації), - зазначила суддя.

У заяві Саманта вказала, що коментарі Меган про неї були брехнею. Зокрема, про те, що родичка "не проводила з Маркл багато часу" та "кинула школу". Вона також заперечувала слова герцогині, що ніби взяла  прізвище Маркл лише після того, як у 2018 році з'явилися новини про їхні стосунки з принцом Гаррі. Саманта вимагала з герцогині Сассекської 75 000 доларів (близько 3 мільйонів гривень) компенсації за заподіяну моральну шкоду.

Новини по темі: Суд Меган Маркл