14 липня
Завантажити ще

Сестра Меган Маркл подала до суду на герцогиню, звинувативши її у брехні

Сестра Меган Маркл подала до суду на герцогиню, звинувативши її у брехні
Фото: Майк Коппола/Getty Images

Зведена сестра Меган Маркл Саманта подала позов до суду проти герцогині Сассекської за наклеп на неї. Жінка стверджує, що у 2021 році Маркл нібито збрехала про її життя в інтерв'ю Опре Вінфрі, а також надала інформацію для книги "Знайти свободу: Гаррі і Меган і створення сучасної королівської родини". Про це повідомляє Entertainment Tonight.

У заяві жінка вказала, що коментарі Меган про неї були "брехнею, спрямованою на знищення її репутації, через яку вона зазнала приниження, ганьбу та ненависть у світовому масштабі". Зокрема, йдеться про те, що Саманта "не проводила багато часу з Маркл" та "покинула школу".

Сестра Меган також заперечує заяву герцогині про те, що вона взяла прізвище Маркл лише після того, як у 2018 році з'явилися новини про їхні стосунки з принцом Гаррі. Родичка герцогині вимагає 75 000 доларів (близько 3 мільйонів гривень) компенсації за заподіяну моральну шкоду.

За даними Daily Mail, найближчим часом герцогів Сассекських викличуть до суду для допиту по цій справі.

Сестри не спілкуються між собою вже понад п'ять років. У 2018 році в інтерв'ю програмі "Доброго ранку, Британіє" Саманта заявила, що не "наживається" на славі Меган незважаючи на те, що часто і відкрито критикує її.