Завантажити ще

Орландо Блум прибув до України та пограв з дітьми в метро

Орландо Блум прибув до України та пограв з дітьми в метро
Фото: instagram.com/orlandobloom

Британський актор, посол доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блум прибув до України. Про це він повідомив у своєму інстаграмі. Блум не розповів яке місто відвідав, але розповів, що це була дитяча точка проекта ЮНІСЕФ «Спільно» в метро. В ЮНІСЕФ України в коментарях зазначили, що в Києві дитячі точки “Спільно”, зокрема, є на “Арсенальній”.

- Сьогодні мені пощастило почути дитячий сміх у дитячій точці #СПІЛЬНО - безпечному, теплому та затишному місці, де діти можуть гратися, навчатися та отримують психосоціальну підтримку. Слово «Спільно» українською мовою означає «разом», і таких центрів тут понад 180. Той, який я відвідав сьогодні, відкритий під землею на станції метро, заради безпеки дітей. На кілька годин щодня батьки можуть залишити тут своїх маленьких дітей і дати їм відчуття нормальності, можливість пограти в ігри та просто побути дітьми. Тут також є багато приладдя для мистецтва та рукоділля, щоб діти могли творчо виражати себе, подалі від тиску, що наростає в зоні бойових дій. Дітям в Україні потрібно повернути дитинство, - написав актор.

Орландо Блум нагадав, що був на Донбасі у 2016 році. Він зазначив, що тоді не міг уявити, що війна пошириться на всю Україну. Сім років тому актор відвідав Святогірськ, Краматорськ, Слов'янськ і Маріуполь.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Orlando Bloom (@orlandobloom)

Новини по темі: ЮНІСЕФ Орландо Блум