Завантажити ще

Орландо Блум зустрівся з Володимиром Зеленським і погостив у прийомній сім'ї у Демидові

Орландо Блум зустрівся з Володимиром Зеленським і погостив у прийомній сім'ї у Демидові
Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський і британський актор, посол доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блум зустрілися в Офісі президента України. Про це повідомила пресслужба глави держави.

У зустрічі також взяли участь керівник Офісу президента Андрій Єрмак, радник – уповноважена президента з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук і команда ЮНІСЕФ на чолі з головою представництва фонду в Україні Муратом Шахіним. Зеленський назвав визіт Блума важливим меседжем. 

- Для нас має велике значення те, що світ знає, що відбувається в Україні під час війни. Звичайно, дякую за ту допомогу, яку ви надаєте безпосередньо дітям, – сказав він.

Президент подякував ЮНІСЕФ за надання ноутбуків українським дитячим закладам. Він запропонував посилити цю програму інформаційною кампанією за участю Орландо Блума. Крім того, Володимир Зеленський закликав ЮНІСЕФ спрямувати зусилля на забезпечення українських шкіл бомбосховищами.

- Звичайно, забезпечення шкіл бомбосховищами – великий виклик. Під час війни матеріальна підтримка таких ініціатив має для нас особливу важливість, адже ми зосереджуємо всі зусилля на обороні нашої держави, – пояснив президент.

Зеленський також попросив ЮНІСЕФ допомогти Україні з поверненням українських дітей, яких окупанти депортували до Росії. 

Про свій візит до України Орландо Блум повідомив 26 березня. Він відвідав дитячі точки проєкта ЮНІСЕФ “Спільно” в Києві, школу №17 в Ірпені, в якій за підтримки ЮНІСЕФ підвал було облаштовано під бомбосховище, а також прийомну родину в Демидові (село у Вишгородському районі Київської області), яка прийняла 4 дітей.

- Сьогодні я зустрів Наталію та Юрія, які прийняли мене у свій дім у Демидові. Вони мають п’ятеро дітей віком від 8 до 27 років. Три роки тому вони також взяли чотирьох братів і сестер віком від 4 до 8 років. Та це ж дев'ятеро дітей! - розповів Орландо Блум у своєму інстаграмі. 

У 2016 році Орландо Блум вперше побував в Україні. Тоді він відвідав декілька міст на Донбасі. У 2022 році актор відвідав центр прийому українських біженців у Молдові.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Orlando Bloom (@orlandobloom)