22 травня
Завантажити ще

"Винна тобі останній рік": Джамала у день народження сина показала архівні кадри з ним

Фото: instagram.com/jamalajaaa

Старшому синові співачки Джамали Еміру-Рахману 27 березня виповнилося 5 років. На честь свята артистка опублікувала в Instagram 5-хвилинний ролик із архівних кадрів із спадкоємцем, зроблених до його народження і до сьогодення.

- Мені здається, я любила тебе завжди! Навіть до твоєї появи. Вже 5! Як? З твоїм Днем народження! Коли ти народився, зрозуміла як виглядає абсолютна любов! І не уявляю своє життя без тебе. Якщо б в мене запитали, як виглядає 100% щастя – я би показала це відео. Спочатку в мене було 10 годин спогадів у цих відео. Тоді година, яку я ледь зібрала в 5 хвилин!

Поки це все монтувала, я зрозуміла, що винна тобі останній рік…Так, він не схожий на твої перші чотири…
Так, мало мене в ньому було. Знай, це не з моєї провини. А те, як ти показав себе під час нашого важкого шляху, після початку великої війни, назавжди залишиться у моїй пам‘яті. Ти найхоробріший та найрозумніший хлопчик! Але, де б я не була, і що б я не робила – завжди тримаю твою посмішку перед собою. Ти мій мотиватор бути кращою і перемогти! Перемогти в усіх сенсах. Хочу, щоб ти був найщасливішим. Як і всі діти, які вже знають слово «війна» і говорять про свій дім щодня.
#maşallah, - зізналася артистка.

У соцмережах Джамала зізналася, що після початку повномасштабного вторгнення РФ евакуювала дітей до Туреччини та вирушила до Європи, щоб інформаційно допомагати Україні під час війни. Лише за півтора місяці їй вдалося зібрати для України понад 83 млн євро допомоги.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Jamala (@jamalajaaa)

Новини по темі: Джамала діти зірок