Завантажити ще

Джамала для допомоги ЗСУ продає фортепіано, на якому написала усі свої пісні

Джамала для допомоги ЗСУ продає фортепіано, на якому написала усі свої пісні
Фото: instagram.com/jamalajaaa/

Співачка Джамала виставила на благодійний аукціон фортепіано, на якому писала усі свої пісні. Стартова ціна лоту - 400 тисяч гривень. Виручені кошти артистка передасть на потреби 10-ї морської авіаційної бригади ім. Ігоря Бедзая. 

- На ньому були написані всі альбоми. Без перебільшення моя найрідніша річ та найрідніші спогади  Це піаніно було зі мною на всіх орендованих квартирах. Пережило пандемію. Залишилось цілим, коли біля будинку лунали вибухи. Словом, час передати його в надійні руки, - написала Джамала.

Аукціон відбудеться в рамках збору, який проводить фонд "Повернись живим" та "Українська правда". Він має на меті зібрати 10 млн гривень для авіаційних навідників. Свої роботи для аукціону також надали українські художники Влада Ралко, Жанна Кадирова, Нікіта Кадан, Алевтина Кахідзе. Аукціон проходитиме з 11 по 18 січня на фейсбук-сторінці "УП". За гроші, вручені на аукціоні, для військових закуплять спеціалізований транспорт, штатні засоби зв‘язку, дрони, Starlink і комплекти авіаційної гарнітури та перехідники до них.

10-ту морську авіаційну бригаду назвали на честь Героя України полковника Ігоря Бедзая.  7 травня він вилетів на чергову складну пошуково-рятувальну операцію у районі гирла річки Дунай, хоч і не був зобов'язаний цього робити за своєю посадою. Екіпаж офіцера виконав поставлену задачу, але в їхній Мі-14 поцілила російська керована ракета. Полковник і ще п’ятеро українських військових, які були на борту, загинули. 

Фото: instagram.com/jamalajaaa/

Фото: instagram.com/jamalajaaa/

Новини по темі: Джамала