Завантажити ще

Джамала в Європі зібрала понад 83 мільйони євро допомоги Україні

Джамала в Європі зібрала понад 83 мільйони євро допомоги Україні
Фото: Джеральд Мацка/Getty Images

Співачці Джамалі завдяки благодійним концертам разом з закордонними артистами в Європі вдалося зібрати понад 83 мільйони євро допомоги Україні. Про це артистка повідомила у новому інстаграм-пості.

– Зараз кожен використовує свій ресурс, щоб допомогти. Я вважаю своїм обов'язком розповідати про злочини Росії мільйонам людей у всьому світі та закликаю допомагати нам. Тільки завдяки європейським друзям нам уже вдалося зібрати мільйони, – зауважила виконавиця.

У пості співачка також вказала суми пожертвувань, які вдалося зібрати за короткий термін:

- €3,3 млн відправили глядачі фіналу Нацвідбору на Євробачення у Берліні. Загалом у рамках кампанії ARD зі збору коштів для людей в Україні було зібрано близько  €67 мільйонів. Кошти передані організаціям Aktion Deutschland Hilft та Bündnis Entwicklung Hilft, що надають допомогу українцям.
€52 тис. зібрали на шоу The Voice у Литві. Донації передали Blue/Yellow, які допомагають нашій армії.
€950 тис. — результат концерту We Are One в Бухаресті, до якого долучилися Том Оделл, Армін ван Бюрен та ін. Внески передали румунському «Червоному хресту».
£13,4 млн. — зібрано на Concert For Ukraine у Бірмінгемі. У лайві взяли участь Ед Ширан, Грегорі Портер та ін. 
Безмежна вдячність всім, хто підтримує нас, - підсумувала зірка.

Раніше на благодійному концерті у Польщі Тіна Кароль та Jerry Heil зібрали понад 41 мільйон гривень для українців. Кароль вийшла на сцену з 7-річною біженкою з Києва, виконавши хіт "Україна – це Я", а Jerry Heil – молодіжний гімн, який написала сама.