Завантажити ще

Руслан Ханумак у відповідь на хейт треку "Дика Дичка" оголосив про завершення музичної кар'єри

Руслан Ханумак у відповідь на хейт треку
Фото: instagram.com/hanumak

Режисер і сценарист Руслан Ханумак вибачився за пісню "Дика дичка" гурту HANUMIKE на підтримку українських жінок-військових, яку захейтили у соцмережах. В Instagram Ханумак заявив, що вирішив завершити музичну кар'єру, та закликав підписників не шукати "внутрішнього ворога серед своїх" під час повномасштабної війни.

- Вітаю всіх. Це Ханумак. Хтось мене знає як режисера, хтось - як актора, а хтось - уже й як автора тієї самої [пісні] "Дикої дички". Щодо хейту. Його пишуть люди. А якщо люди пишуть хейт, то це їхні власні думки, на які вони мають повне право, оскільки живуть у незалежній країні. Я не йтиму проти народу... бо той, хто йде проти українського народу, завжди погано закінчує. Ще пів року тому, коли я тільки-но починав свою музичну кар'єру, не міг собі уявити, що закінчуватиму її саме так. Мені не місце у музиці. Я піду з музичної індустрії, щоб не псувати ваш музичний смак. У свою чергу я хочу висловити подяку дівчатам, які знялися в цьому кліпі. Це було зроблено заради вас. Дякую ще раз. Хочу вибачитись перед тими, кому я зіпсував життя цією піснею, кліпом... Зіпсував усе, що тільки можна. Давайте не шукати внутрішнього ворога, бо ще дихає російська мерзота на нашій землі. Слава Україні! - сказав у відеозверненні Ханумак.

Йдеться про кліп і пісню "Дика дичка" в якій, як пишуть користувачі, образ жінок на війні подається вкрай легковажно та сексуалізовано. Відеоролик за участю акторки Дарії Петрожицької, Positiff та реальних українських захисниць зняли у полі на тлі табличок "Обережно, міни" та броньованих автомобілів. У кадрі задіяли дівчат у формі ЗСУ, у яких замість патчу з ім'ям та групою крові, як у військових, красувався напис "Дичка". Крім цього, гурт також розкритикували за використання у кліпі військової техніки. Самі музиканти в описі під відео зазначили, що їхню роботу присвячено пристрасному коханню патріота до дівчини в сучасних українських реаліях.

"Дика дичка" - друга пісня гурту HANUMIKE, заснованого Русланом Ханумаком та Майком Нова у грудні 2022 року. Свій дебютний трек "2023" музиканти записали у дуеті з Positiff. Відео набрало у YouTube понад 438 тисяч переглядів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ruslan Hanumak (@hanumak)

Новини по темі: Музика Актори