Завантажити ще

Принц Вільям у Польщі відвідав продовольчий павільйон та поговорив з українськими біженцями

Принц Вільям у Польщі відвідав продовольчий павільйон та поговорив з українськими біженцями
Фото: Chris Jackson - Pool/Getty Images

Принц Уельський Вільям у другий день перебування у Варшаві відвідав продовольчий павільйон, де поспілкувався з групою українських біженців, які знайшли роботу чи продовжують навчання у Польщі. Про це повідомляє американська радіостанція WHBL.

Син британського короля Чарльза III також поклав вінок з білих та червоних квітів до Могили невідомого солдата - меморіалу, присвяченому польським військовим, які загинули під час війни. Цей жест повторює візит покійної королеви та герцога Единбурзького, які поклали вінок у 1996 році.

У рамках свого візиту принц зустрівся з Анджеєм Дудою. Офіс президента Польщі повідомив у соцмережах, що син монарха та головнокомандувач обговорили питання надання гуманітарної допомоги Україні.

Принц таємно прибув до Польщі 22 березня, щоб особисто подякувати польським та британським військовим, які підтримують нашу країну. Раніше Вільям відвідав польську військову базу та познайомився з українськими дітьми-біженцями у центрі розміщення, який допомагає сім'ям, що втекли від війни.

Фото
Фото
23 Березня17:06
Новини по темі: принц Вільям