30 вересня
Завантажити ще

Принц Вільям таємно відвідав польську військову базу і зустрівся з українськими біженцями

Принц Вільям таємно відвідав польську військову базу і зустрівся з українськими біженцями
Фото: twitter.com/royalfocus1

Принц Вільям здійснив таємну поїздку до Польщі, щоб особисто подякувати польським і британським військовим, які підтримують Україну. Він відвідав бази у Жешуві в 90 км від кордону з Україною та зустрівся з українськими біженцями. Про це повідомляє Sky News.

З міркувань безпеки візит тримався в секреті, доки принц не залишив базу. Під час поїздки Вільям зустрівся з міністром оборони Польщі Маріушем Блащаком та військовослужбовцями територіальних сил оборони Польщі, щоб дізнатися про підтримку, яку вони надають Україні, похваливши їхню "пристрасть" та "рішучість захищати спільні свободи". Принц також зустрівся з британськими солдатами, дислокованими у цьому регіоні, та поцікавився їхнім досвідом роботи у Польщі та підтримки України.

У Варшаві принц Вільям познайомився з українськими дітьми-біженцями у центрі розміщення, який допомагає сім'ям, що втекли від війни.

Наступного дня принц Вільям покладе вінок до могили Невідомого солдата у Варшаві. Цей жест повторює візит покійної королеви та герцога Единбурзького, які поклали вінок у 1996 році. Принц Уельський також має зустрітися із президентом Польщі Анджеєм Дудою у президентському палаці.

Фото
Фото
22 Березня20:54