Завантажити ще

Різатдінова та Прохоров станцювали "почуття українців під час війни" на вулицях Києва

Різатдінова та Прохоров станцювали
Фото: прес-служба Анни Різатдінової

Призер Олімпійських ігор з художньої гімнастики 2016 року Ганна Різатдінова та її партнер по "Танцях із зірками" Олександр Прохоров презентували соціальний ролик, де за допомогою танцю передали стан багатьох українців під час війни. Він був поставлений танцюристами та хореографом Поліною Іщенко на вулицях Києва. Відео Різатдінова опублікувала у Instagram.

- Мета соціального відео проєкту - нагадати всьому світові, що війна в Україні триває. Вона точиться не лише за українські землі та людей, але й за увесь цивілізований світ. І поки інші країни думають, надавати чи ні Україні допомогу, українські діти щодня чують сирени, ховаються у бомбосховищах, щодня вмирають цивільні та військові. На жаль, світ починає забувати про Україну саме у той час, коли українці найбільше потребують допомоги. Тому я запускаю хештег #stillwarinukraine, - зазначила гімнастка.

За словами Різатдінової, ця постановка - як символ того, що коли Київ вистояв перед російською агресією минулого року, то й інші міста України буде звільнено. За задумом команди кадри танцю починаються від серця столиці - Софійської площі - та чергуються з іншими українськими локаціями, де наразі тривають активні бойові дії.

Різатдінова й Прохоров танцювали у парі у 3-му сезоні оновлених "Танців із зірками" на 1+1. Вони дійшли до фіналу і посіли друге місце. Переможцем сезону стали Ксенія Мішина та Євген Кот.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Anna Rizatdinova (@anna_rizatdinova)

 

Новини по темі: Танцы Анна Різатдінова