Завантажити ще

Астаф’єва просить не «Дашкати», а Огнєвіч не любила своє справжнє ім’я Інна

Астаф’єва просить не «Дашкати», а Огнєвіч не любила своє справжнє ім’я Інна
Фото: Instagram.com/zubarev.photographer/

Зазвичай, артисти беруть псевдоніми або прізвища своїх предків для сцени. Але, буває, так з ними уживаються, що й в паспорті міняють. Так, наприклад, вчинили Злата Огнєвіч і Тіна Кароль. Інші ж хочуть, щоб до них зверталися лише у певній формі. От Фреймут і Полякова воліють, щоб звали їх не Ольгами, а Олями.

Яка мотивація у зірок називати їх саме так, а не інакше – з’ясовувала KP.UA.

Денисенко любить форму імені Наталка

Останні кілька років всі звикли називати акторку тільки Наталка. І хоча у паспорті Денисенко записана як Наталія, їй близька форма імені - Наталка.

- Наталка Денисенко – така одна. Звикла так. В університеті мене так називали, мама мене лагідно кличе - Наталочка. І коли кажуть Наташа, то начебто це не про мене. Але я спокійно ставлюсь і до Наташі, і до Наталі. Просто Наталка звичніше, - розповідала акторка в інтерв’ю KP.UA.

Денисенко каже, що Наташа – це начебто і не про неї. Фото: Instagram.com/natalka_denisenko/

Денисенко каже, що Наташа – це начебто і не про неї. Фото: Instagram.com/natalka_denisenko/

Віктор Павлік у паспорті Павлик

Виявляється, у паспорті народного артиста Віктора Павліка його прізвище записано як Павлик. Павлік – це його сценічний псевдонім. Цікаво, що сини співака теж записані по-різному. Про це розповіла дружина артиста Катерина, коли підписники поцікавилися у неї, як же насправді звучить прізвище співака у документах.

- В паспорті Павлик, а сценічний псевдонім - Павлік. Саша (старший син співака від попереднього шлюбу. – Авт.) в паспорті теж Павлік, а Міша (син Віктора та Катерини. – Авт.) – Павлик, - повідомила вона.

Якщо на концерт - то тільки до Павліка. Фото: Instagram.com/viktorpavlik/

Якщо на концерт - то тільки до Павліка. Фото: Instagram.com/viktorpavlik/

Даша Астаф’єва попросила не «Дашкати»

Даша Астаф’єва присвятила пост у соцмережі всім тим, хто полюбляє «Дашкати». Співачка зазначила, що звуть її Дарія.

- В дитинстві хотіла, щоб мене було звати «Аліса». Здавалося, що моє ім’я дуже старомодне та не вишукане. А ось якісь «Анжели», «Віолети», «Таміли» та «Яни» здавалися янголами із піднебесся! У вісімдесятих Даші, Поліни та Софії виглядали як бабусі. Мовчіть, не сперечайтесь, так мені здавалось. Зараз розумію, як сильно мені пощастило зі смаком батьків, не кажучи вже про них самих. І з бабусею, яка все ж таки запевнила, що я «Дарія», а не «Дар‘я» та не «Одарка». Ох, проблем із цією «і» вистачило, - зізналася Астаф’єва.

Задля переконливості співачка навіть переповіла історію про святих Дарію та Хрісанфа:

- Красуня Дарія (стародавня форма імені Дар'я) була язичницею, жрицею в храмі Афіни. Але, вийшовши заміж за християнина Хрісанфа, також прийняла християнство. Молоде подружжя за взаємною згодою вирішило вести незаймане життя. За злодійським доносом Хрісанф і Дарія були схоплені вартою імператора Немуріана і віддані на муки. Дарію мучителі привели до блудилища, але там її став охороняти посланий Богом лев. Я, до речі, Лев. Кожного, хто намагався осквернити святу, лев валив на землю, проте залишав живим. Хрісанфа кинули до ями з нечистотами. Але за божественним промислом яма наповнилася пахощами замість смороду. Тоді імператор Немуріан велів віддати Хрісанфа та Дарію в руки катів, і після катувань святі були закопані живцем. Тому повторюсь. Ну яка я вам Дашка?

Астаф’єва – фанам: «Ну яка я вам Дашка?». Фото: Instagram.com/da_astafieva/

Астаф’єва – фанам: «Ну яка я вам Дашка?». Фото: Instagram.com/da_astafieva/

Златі Огнєвіч не подобалася Інна Бордюг

Про те, що Інна Бордюг офіційно стала Златою Огнєвіч, співачка зізналася ще у 2015 році. Тепер же артистка пояснила: зробила це тому, що їй ніколи не подобалося її справжнє ім’я.

- За паспортом я вже 8 чи 9 років Огнєвіч Злата Леонідівна. Мене просто дістало, що на моє ім’я Інна Бордюг бронювали готелі, літаки, і коли я приїжджала в готель, мені кажуть: «На Інну заброньовано, на Злату - ні». Мене це реально дістало. І я подумала, що мене постійно будуть діставати з цим подвійним іменем, тому змінила його. В родині мене називають то Інночка, то Златочка. Але я попросила називати Златочка, тому що я завжди казала батькам: «Коли виросту - зміню ім’я». Мені не подобалося ім’я, яке мені дали батьки. На жаль. Але це чесно, - пояснила Злата в інтерв’ю у подкасті «Олега френди»

Злата Огнєвіч завжди хотіла змінити ім’я. Фото: Instagram.com/zlata.ognevich/

Злата Огнєвіч завжди хотіла змінити ім’я. Фото: Instagram.com/zlata.ognevich/

Полякова – тільки Оля

Оля Полякова дуже не любить, коли її звуть Ольгою. Співачка зізнається, що така форма імені не відповідає її сутності.

- Є Ксенія та Оксана. Це, по суті, одне ім'я, але кожному подобається певна форма. Мені не подобається ім'я Ольга, воно якесь горбате. Літера «г» всередині не відповідає моєму внутрішньому «я». Чоловік мене називає Олечкою, тому й люди, які мене оточують, називають так само. А взагалі, мене з дитинства називали на прізвище – Полякова. Ось у всіх були прізвиська, а я була Поляковою, - розповідала в інтерв’ю KP.UA співачка.

Оля Полякова не визнає Ольгу. Фото: Instagram.com/polyakovamusic/

Оля Полякова не визнає Ольгу. Фото: Instagram.com/polyakovamusic/