Завантажити ще

Ведучий "Сніданку з 1+1" відповів на критику руханки «Скоро перемога» для повітряної тривоги

Ведучий
Фото: youtube.com/@snidanok

Ведучий "Сніданку з 1+1" Костянтин Грубич заступився за руханку «Скоро перемога», яку станцював в ефірі програми разом з її автором, TikTok-блогером Ігорем Корчагіним. На своїй сторінці у Фейсбук Грубич зауважив, що руханка адресована не дорослим, а дітям, які її «прийняли». А танцювали вони у другій частині програми, формат якої “легший” за основну.

- Текст пом‘якшує стрес і «вбиває» страх, закликає не боятися, почувши сирену, йти в укриття і навіть там замість плачу починати бодай зробити кілька фізичних вправ… Миттєва вірусність ролика з руханкою - доказ того, що редакція вгадала і якісно виконала свою роботу, - впевнений Костянтин Грубич.

Ведучий додав, що поява руханки в програмі російських пропагандистів Ольги Скабєєвої і Євгена Попова підтверджує це. Грубич зазначив, що “Сніданок з 1+1” лише підгледів тренд у TikTok. Він анонсував в ефірі програми нові руханки, “бо життя триває”.

Ведучі "Сніданку з 1+1" станцювали руханку разом з TikTok-блогером в ефірі від 17 березня. У мережі це викликало неоднозначну реакцію. Деякі користувачі звернули увагу на низький інтелектуальний рівень програми, а руханку назвали “танцями на кістках”. Інші, навпаки, зазначили, що їх діти любить цю пісеньку.

@snidanok_1plus1 #руханка #руханкамен #rukhankoman #сніданокз1плюс1 #скабєєва #скабеева #славаукраїні #героямслава ♬ оригінальний звук - snidanok_1plus1