Завантажити ще

Positiff відмовився відповідати на чутки про роман із танцівницею Юлією Сахневич

Positiff відмовився відповідати на чутки про роман із танцівницею Юлією Сахневич
Фото: instagram.com/positiff

Співак Positiff (Олексій Завгородній) під час інтерв'ю для YouTube-каналі "Розмова" відмовився відповідати на чутки про своє особисте життя. Зокрема, про те, чи перебуває у відносинах саме зі своєю партнеркою по шоу "Танці з зірками" Юлією Сахневич. У відповідь на запитання ведучого проєкту Сергія Лиховиди музикант промовчав, лише посміхнувся.

- У нашого редактора Марти є припущення щодо твоєї нової коханої. Я просто подивлюсь тобі в очі і спитаю: це твоя партнерка з "Танців із зірками" Сахневич? – поцікавився інтерв'юер.

- Все? Чи можна далі працювати? – з усмішкою сказав Позитив.

Про роман артиста та танцівниці заговорили у вересні 2020 року, коли вони брали участь у шоу "Танці із зірками". У мережі припускали, що відносини Завгороднього із Сахневич стали причиною його розлучення з дружиною, дизайнером Анною Андрійчук після 8 років шлюбу. Сам співак неодноразово спростовував цю інформацію.

У жовтні минулого року Positiff вперше заговорив про нову дівчину. За словами Завгороднього, відносини із коханою зародилися ще до початку повномасштабної війни в Україні. До цього пара довгий час просто дружила. Розкривати ім'я обраниці співак не став, але додав, що вона також працює у сфері шоу-бізнесу.

Новини по темі: Відносини Позитив