Завантажити ще

YUNA в умовах воєнного часу оголосить 12 переможців у єдиній номінації

YUNA в умовах воєнного часу оголосить 12 переможців у єдиній номінації
Фото: facebook.com/YUNA.MUSICAWARDS

Оргкомітет YUNA опублікував нові правила музичної премії, які кардинально відрізняються від положень довоєнного часу. Згідно з регламентом, цього року музичні експерти оберуть 12 переможців у єдиній номінації "Пісні незламної України", яка співзвучна з гаслом майбутньої церемонії. Лауреатів премії буде визначено з ТОП-100 радіоротацій нових пісень українських виконавців за період з 24 лютого до 31 грудня 2022 року. Про це йдеться на офіційній сторінці YUNA у Facebook.

– В умовах широкомасштабної війни вважаємо неприпустимим влаштовувати пряму конкуренцію і визначати, скажімо, хто кращий виконавець – MONATIK чи Артем Пивоваров, – зазначив співзасновник та генеральний продюсер YUNA Павло Шилько. – Нам важливо нагородити і надихнути тих артистів, які спромоглися створити дійсно незламну музику, яка гартувала бойовий дух українців у найважчий рік нашої сучасної історії.

Вперше за всю історію премії на статуетки зможуть претендувати композиції виконавців, які переспівали українські народні пісні та кавери, що раніше було заборонено за регламентом. Крім того, організаційний комітет YUNA відзначить спеціальними нагородами представників музичної індустрії України за особливий внесок у розвиток української музики в умовах великої війни, підтримку українських військ, за захист незалежності та територіальної цілісності України й визначні соціальні проєкти.

При цьому статуетки YUNA не зможуть отримати не лише артисти країни-агресора, але й ті, хто публічно підтримав російське вторгнення до України, перебувають під санкціями України, країн ЄС та США, до чи після широкомасштабного вторгнення публічно не ідентифікували себе як українських виконавців.

Раніше оргкомітет YUNA також заборонив нагороджувати пісні, виконані з російськими артистами.

Новини по темі: премия YUNA