Завантажити ще

Надія Матвєєва поранила лоба, стріляючи з гвинтівки під час зйомок

Надія Матвєєва поранила лоба, стріляючи з гвинтівки під час зйомок

Телеведуча Надія Матвєєва травмувала лоба під час зйомок нового проекту СТБ "Позивний Надія". Неприємність сталася, коли Матвєєва вирішила спробувати постріляти зі снайперської гвинтівки. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

Під час чергових зйомок, присвячених снайперам, ведуча зважилася постріляти з гвинтівки, але поранила чоло. На щастя, її це не вибило з колії.

- Ми з командою знімали епізод із однієї з героїнь, снайпершою Іриною. Разом вирушили на полігон, щоб я подивилася, як снайпер стріляє з гвинтівки і сама спробувала це зробити, – розповіла Матвєєва. – Я намагалася зробити все обережно та правильно, але під час пострілу з гвинтівки оптичним пристроєм мені зашкодило чоло. Довелося звернутися до лікарні, де хірург майстерно наклав кілька швів. Їх зараз майже не видно. Сподіваюся, скоро заживе.

Команда СТБ турбувалася за Надію, оскільки наступного дня було заплановано зйомку ефірного ролика нового проекту. Але ведуча була рішуче налаштована на роботу, незважаючи на травму. Після зйомок вона подякувала гримерам, які допомогли приховати сліди травми на обличчі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Nadezhda Matveeva (@nadezhda_matveeva_nadya)

Раніше Матвєєва опублікувала відео, на якому член знімальної групи намагається зупинити кровотечу після того, як вона розсікла лоб. Подробиці телеведуча не розповіла. Після інциденту вона продовжила роботу і увійшла до кадру, де завдяки роботі візажиста розтину не було видно.