Завантажити ще

Найстаріша модель світу Кармен Делл'Орефіче знялася для обкладинки Vogue Czechoslovakia

Найстаріша модель світу Кармен Делл'Орефіче знялася для обкладинки Vogue Czechoslovakia
Фото: instagram.com/vogueczechoslovakia/Альберт Ватсон

Найстаріша у світі топ-модель 91-літня Кармен Делл'Орефіче знялася для обкладинки квітневого номера Vogue Czechoslovakia. За побажанням Кармен нова фотосесія стане останньою в її кар'єрі. Фото знаменитої манекенниці зробив британський фотограф Альберт Вотсон на початку лютого у Нью-Йорку.

Вперше Делл'Орефіче знялася для Vogue у 1947 році, коли їй було лише 15. Вона була однією з наймолодших моделей в історії журналу, що з'являлися на обкладинці. Кармен пощастило позувати для Сальвадора Далі, а також іншим відомим художникам та фотографам, зокрема Ірвіну Пенну та Річарду Аведону. Вона працює в індустрії моди вже понад 70 років.

Кармен Делл'Орефіче народилася в сім'ї бродвейської актриси та скрипаля симфонічного оркестру. Розпочала модельну кар'єру у віці одинадцяти років і спочатку розглядала свою професію як легке джерело грошей. Занесена до Книги рекордів Гіннесса як подіумна модель із найдовшою кар'єрою. Делл'Орефіче також є почесним доктором Університету мистецтв у Лондоні. Написала книгу "Бути красивою: секрети та прийоми, яким я навчилася за 40 років роботи моделлю".

Фото: instagram.com/vogueczechoslovakia/Albert Watson

Фото: instagram.com/vogueczechoslovakia/Albert Watson

Новини по темі: модель журнал