Завантажити ще

Святослав Вакарчук під час концерту в Лондоні зібрав 147 млн гривень допомоги Україні

Святослав Вакарчук під час концерту в Лондоні зібрав 147 млн гривень допомоги Україні
Фото: facebook.com/sviatoslav.vakarchuk

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук під час благодійного концерту в Лондоні зібрав 3,3 млн фунтів стерлінгів (147 млн гривень) допомоги Україні. Артист виступив у будівлі Canada House у Великій Британії минулого тижня. Ці кошти підуть на придбання медичного обладнання та відновлення потерпілих від бойових дій в українських лікарнях. Про це виконавець повідомив 2 березня на сторінці у Facebook.

- Під час ‘A Night for Ukraine’ я розповідав про те, що сам бачив, відчув та чув за останній рік на фронті, в шелтерах та госпіталях. Співав різне: і пісні Океану Ельзи, і шось нове, і навіть українські народні, - наголосив Вакарчук. - Скажу, як є: радий, що можу через свої виступи залучати і пряму фінансову допомогу, і кожного разу нагадувати країнам світу, що ми вдячні за підтримку та потребуємо її ще, аби разом й далі продовжувати боротьбу до Перемоги.

За словами музиканта, концерт за його участю відвідав Герцог Глостерський принц Річард, член британського парламенту Девід Ратлі, парламентський заступник Державного секретаря із закордонних справ Великої Британії Ральф Гудейл та Верховний комісар Канади у Сполученому Королівстві.

З початку повномасштабної війни Вакарчук побував у містах України з гуманітарною допомогою. У березні 2022 року він відвідав Харків, Миколаїв, Одесу, Київ, де підтримав бійців, які захищають нашу країну. А у Львові і сам вступив до лав тероборони. Пізніше у харківському метро Вакарчук заспівав "Чернову руту" і пообіцяв меру написати гімн для міста.

Фото: facebook.com/sviatoslav.vakarchuk

Фото: facebook.com/sviatoslav.vakarchuk