Завантажити ще

Вакарчук, Усик та "Антитіла" зібрали понад 200 тисяч грн для багатодітної родини, продавши речі на аукціоні

Вакарчук, Усик та
Фото: Майстер управління 360

Українські знаменитості спільно з фондами "Обійми нації" та "Відбудуємо разом" зібрали понад 200 тисяч грн, виставивши унікальні лоти в рамках благодійного аукціону на відкритті виставкового майданчика І'М HOME. Виручені кошти з продажу особистих речей зірок будуть перераховані родині Гавриленків з села Мощун на Київщині для придбання модульного будинку.

Серед представлених лотів були речі з автографами від співака Святослава Вакарчука, боксера Олександра Усика, гурту "Океан Ельзи", "Антитіла" та "СКАЙ", дизайнерів Юлії Магдич та Олени Каїнської. Ведучим заходу був Геннадій Попенко, а спеціальним гостем вечора - гурт "Друга Ріка".

Серед тих, хто відвідав захід, - актори Артемій Єгоров та Юрій Гаркавий, співак та волонтер Валерій Харчишин, олімпійський чемпіон Валерій Андрійцев, Юрій Меженський, Ібрагім Баладжаєв, Ігор Челомбітко, Олексій Рогожинський, Лариса Шен, Олексій Пархоменко, Микита Лук'янчук та представники інших благодійних організацій.

Найбільший інтерес викликала рукавичка Олександра Усика з автографом, яку продали за 1600 доларів (понад 59 тисяч гривень). Свій лот у рамках вечора особисто вручив актор театру та кіно Артемій Єгоров. Захоплення присутніх викликав лот з унікальним покриттям - обігріваюча нано-панель з репродукцією картини Марії Примаченко.

Йдеться про родину Гавриленків, яка у перші дні повномасштабного вторгнення втратила єдине житло. Наразі мати з трьома дітьми, наймолодшому з яких виповнився лише рік, змушена проживати у дитячому таборі, доки батько перебуває на передовій у лавах ЗСУ.

Раніше особисті речі Віталія Кличко, Тіни Кароль та NK продали на аукціоні у Канаді на підтримку України. Виручені кошти були спрямовані на допомогу 93-й бригаді "Холодний Яр".

Фото
Фото
24 Жовтня 202216:16