24 червня
Завантажити ще

Король Чарльз III попросив Меган Маркл та принца Гаррі виїхати з британської резиденції

Король Чарльз III попросив Меган Маркл та принца Гаррі виїхати з британської резиденції
Фото: Chris Jackson/Getty Images

Король Великобританії Чарльз III після виходу скандальних мемуарів принца Гаррі попросив герцогів Сассекських звільнити їхню резиденцію Фрогмор, розташовану неподалік Віндзорського замку. Це підтвердили представники фонду пари Archewell Foundation журналу PEOPLE.

За повідомленням LBC, монарх запропонував переїхати до цього будинку рідному братові, принцу Ендрю, який відійшов від державних обов'язків через секс-скандал. Королівський біограф Гаррі та Меган Омід Скобі заявив, що пару повідомили про виселення через кілька днів після виходу скандальних мемуарів. Подружжю пояснили, що нерухомість потрібна для "когось іншого", оскільки відносини між ними та рештою членів королівської родини залишаються на "безпрецедентно низькому рівні".

Герцоги Сассекські зараз обмірковують, як їм перевести частину речей, що залишилися, до США. За даними містера Скобі, пару просять виїхати з маєтку до церемонії коронації Чарльза III, яка запланована на 6 травня.

Резиденцію Фрогмор 38-річному принцу Гаррі та 41-річній Меган Маркл подарувала на весілля покійна королева Єлизавета II. Пара зробила в котеджі ремонт на суму близько 3 мільйонів фунтів стерлінгів, але не встигла пожити в ньому. Після того, як подружжя склало королівські повноваження і переїхало до Каліфорнії (США), це був їхній єдиний будинок у Великобританії. Останні кілька років котедж здавався в оренду.

Книга мемуарів принца Гаррі, яка отримала назву "Spare" ("Запасний"), надійшла у продаж 10 січня 2023 року. У ній йдеться про події, які відбулися в житті Гаррі після трагічної смерті матері та інші історії з життя королівської родини. Зокрема про те, що принц Вільям одного разу образив Меган Маркл, назвавши її «важкою», «грубою» та «абразивною», і напав на Гаррі.