Завантажити ще

Троє членів знімальної групи фільму "Іржа" подали до суду на Алека Болдвіна та продюсерів картини

Троє членів знімальної групи фільму
Фото: Mark Sagliocco/Getty Images

Ще троє людей зі знімальної групи фільму "Іржа" подали до суду на Алека Болдвіна та продюсерів картини. Оператор крана Росс Аддієго, костюмер Доран Кертін та оператор-постановник Різ Прайс стверджують, що відчувають симптоми посттравматичного стресового розладу через смерть колеги Галини Гатчінс. Про це повідомляє Variety.

У позові члени команди вказали, що знаходилися поблизу Гатчінс в момент трагедії. Вони стверджують, що продюсери не обійшлися без помилок під час виробництва та найняли людей, на яких раніше надходили скарги щодо техніки безпеки. Серед них перший помічник режисера Девід Холлс і зброяр Ханна Гутьєррес Рід. За словами членів знімальної групи, останню взяли до команди, незважаючи на відсутність відповідного досвіду, бо продюсери нібито хотіли "швидко та дешево здійснити виробництво".

Аддієго, Кертін і Прайс також заявили, що Болдвін не був уважним під час навчання володінню зброєю, а перед сценою не переконався, що пістолет не заряджений бойовою кулею, і не розрядив його.

Холлс не визнав вину у скоєнні правопорушення, пов'язаного із розрядженням небезпечної зброї. Гутьєррес Рід і Болдвіну було пред'явлено звинувачення у ненавмисному вбивстві, яке передбачає максимальне покарання у вигляді 18 місяців позбавлення волі.

Раніше на актора та продюсерів фільму подали до суду автор сценарію, медик, який був присутній на знімальному майданчику, та освітлювач. Після цього адвокати Болдвіна висунули зустрічний позов, стверджуючи, що в трагедії були винні чотири особи, але не він. На початку лютого батьки та сестра загиблого українського кінооператора подали новий позов, щоб розібратися в обставинах загибелі доньки. Чоловік Галини Метью Гатчінс ще у 2021 році висунув позов проти команди проєкту, проте пізніше забрав заяву та уклав мирову угоду.

Нещасний випадок трапився 21 жовтня 2021 року під час зйомок у Нью-Мексико. Болдвін вистрілив у оператора Галину Гатчінс та режисера Джоела Соуза. Внаслідок цього українка померла в лікарні, режисер отримав поранення в області ключиці.

 

 

 

Новини по темі: Суд Болдуін