Завантажити ще

Дженніфер Еністон розповіла про боротьбу з безпліддям: Проходила ЕКО, пила китайські чаї

Дженніфер Еністон розповіла про боротьбу з безпліддям: Проходила ЕКО, пила китайські чаї
Фото: Gregg DeGuire/Getty Images

Голлівудська актриса Дженніфер Еністон знялася для обкладинки грудневого номера журналу Allure. В інтерв'ю виданню зірка вперше заговорила про хворобливу для неї тему материнства та пояснила, чому вона так і не змогла стати мамою. За словами артистки, довгі десять років вона намагалася завагітніти, вдаючись до медичних та народних методів. Наразі актриса шкодує, що свого часу їй ніхто не порадив заморозити яйцеклітини.

- Всі ці роки, роки та роки спекуляцій… Це було справді важко. Я намагалася завагітніти, проходила ЕКО, пила китайський чай, що завгодно. Я все кидала на це. Я б все віддала, якби хтось сказав мені: "Заморозь свої яйцеклітини". Зроби собі ласку". Ви просто не думаєте про це. Отже, я тут сьогодні. Корабель сплив, - зазначила вона.

Дженніфер поскаржилася, що журналісти дорікали її через те, що причиною їхнього розлучення з Бредом Піттом начебто було небажання актриси народити дитину на піку кар'єри.

- Мені було близько 30-40 років, коли я пройшла через справді важке л*йно. І, якби цього не було, я б ніколи не стала тією, ким мені судилося бути. Ось чому я вдячна за всі ці г*няні речі. Інакше я б застрягла в ролі цієї людини, яка була такою нервовою, такою невпевненою. Я намагалася завагітніти. Це був складний шлях для мене – народження дитини, - уточнила артистка.

Під час фотосесії для обкладинки журналу Еністон приміряла вінтажну білизну та одяг із колекцій Gucci та Dior 1996-1997 року, а також знамениту мікробікіні від Chanel.

Обкладинка нового номера журналу Allure Фото: allure.com/Zoey Grossman

Обкладинка нового номера журналу Allure Фото: allure.com/Zoey Grossman

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Allure Magazine (@allure)