14 липня
Завантажити ще

Учасниця "Холостяка-12" Аделіна Делі стане мамою

Учасниця
Фото: instagram.com/adelina.deli

Учасниця 12-го сезону реаліті-шоу "Холостяк" Аделіна Делі та танцівниця балету української співачки Насті Каменських чекає на первістка. Про це вона повідомила у своєму Інстаграмі.

- Я не дуже уявляю себе домогосподаркою. Навіть би сказала, що це виключено. Тільки розвиток та робота. Відразу в дію після пологів. У мене не вдається тримати себе в адекватному моральному стані, сидячи вдома та не маючи графіка. Відразу деградую, - розповіла у своєму Сторієз Делі.

Про батька свого майбутнього малюка та інших подробиць танцівниця не розкрила. Вона лише поділилася зі своїми підписниками з фотосесії, на яких видно округлий животик.

Танцівниця Аделіна Делі Дівчина брала участь у реаліті-шоу "Холостяк-12", але покинула проект уже у другому випуску. Головний герой Алекс Топольський заявив, що дівчина прийшла на проект "піаритися", а не будувати стосунки, тому він з нею попрощався. На рішення "холостяка" Аделіна відреагувала досить емоційно і звинуватила Топольського в тому, що він викинув подарунок, вручений під час знайомства.

Фото:.instagram.com/adelina.deli

Фото:.instagram.com/adelina.deli

Фото: instagram.com/adelina.deli

Фото: instagram.com/adelina.deli