Завантажити ще

Секс-символ 70-х Ракель Велч померла у віці 82 років

Секс-символ 70-х Ракель Велч померла у віці 82 років
Фото: Matt Winkelmeyer/Getty Images

Американська акторка Ракель Велч померла на 83-му році життя. Рідні артистки підтвердили TMZ, що її не стало після нетривалої хвороби.

Велч дебютувала на екрані 1966 року, зігравши у фільмах "Фантастична подорож" та "Мільйон років до нашої ери". Ролі в цих картинах зробили її знаменитою, незважаючи на те, що в одному з проєктів у неї було лише кілька реплік. В 70-х Ракель була однією з найзатребуваніших зірок Голлівуду та отримала безліч кінонагород, в тому числі "Золотий глобус" за роль у фільмі "Три мушкетери" (1974).

 1995 року журнал Empire включив її до списку "100 найсексуальніших зірок в історії кіно". Акторка також посіла 3-е місце у списку "100 найсексуальніших зірок 20-го століття" за версією Playboy.

Ракель Велч чотири рази була одружена. З 1959-го по 1964-ий була одружена зі шкільним другом Джеймсом Уелчем. Від цього шлюбу вона має двох дітей - сина Деймона Велча і дочку Тані Велч. Пізніше пішла під вінець з продюсером Патріком Кертісом (1967-1972) та близько 10 років прожила у шлюбі з продюсером Андре Вайнфільдом. З 1999-го по 2004 рік була одружена з власником мережі піцерій Річардом Палмером.

Велч прославилася завдяки фільму

Велч прославилася завдяки фільму "Мільйон років до нашої ери" Фото: Keystone Features/Hulton Archive/Getty Images

 

 

 

Новини по темі: Втрати Актриса