Завантажити ще

Брат Шерон Стоун помер через півтора роки після смерті сина

Брат Шерон Стоун помер через півтора роки після смерті сина
Фото: REUTERS/Aude Guerrucci

Молодший брат голлівудської акторки Шерон Стоун Патрік помер у Пенсільванії у віці 57 років. Родича зірки не стало через півтора роки після смерті сина. За даними TMZ, раптова смерть чоловіка сталася у результаті зупинки серця.

Трагічну новину підтвердила і сама Шерон Стоун, записавши у соцмережах відео зі сльозами на очах.

- Привіт всім. Це повідомлення записано, щоб підтвердити, що так, ми справді втратили мого брата Патріка Джозефа Стоуна вчора від серцевого нападу, - сказала актриса у ролику, опублікованому в Instagram. - Як і будь-яка сім'я, ми дякуємо вам за вашу любов і підтримку в цей час безмірного горя і цінуємо всі ваші співчуття. Так, за останні пару років ми зазнали величезних втрат, як і багато хто з вас. І ми чудово розуміємо, що ці втрати – наші, тут, на Землі. Я дуже вдячна вам за любов і підтримку, яку ви надаєте. І ми просто просимо вас продовжувати бути добрими. Дякую.

У серпні 2021 року родина Патріка втратила 11-місячного сина Рівена. Батьки побачили дитину в ліжечку без свідомості. Маля одразу госпіталізували та помістили під апарат ШВЛ. Через кілька днів він помер, так і не прийшовши до тями.

Крім Патріка, у Шерон Стоун також є сестра Келлі і ще один брат Майкл. Сама акторка має трьох прийомних синів — 17-річного Куінна, 18-річного Лерда і 23-річного Роана.

Брат акторки помер на 58 році життя Фото: instagram.com/sharonstone

Брат акторки помер на 58 році життя Фото: instagram.com/sharonstone

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Sharon Stone (@sharonstone)

 

Новини по темі: Шерон Стоун Втрати