28501
0
Завантажити ще

СТБ зніме серіал у співпраці з кінокомпанією Gaumont, яка створила "Фантомаса" та "П'ятий елемент"

СТБ зніме серіал у співпраці з кінокомпанією Gaumont, яка створила
Фото: прес-служба СТБ

Starlight Media розпочав підготовку до зйомок серіалу "Перевізниця" разом із німецькою філією Gaumont - найстарішою з діючих кінопродюсерських компаній світу. Кіностудія залучена до співфінансування та ко-продакшну проєкту, шоураннером якого виступить автор "Перших ластівок" Євген Тунік.

- Я вірю, що ця історія знайде відгук у серцях багатьох українців. Вона відображає переживання всіх, хто вимушено залишав будинок, тих, хто намагався дістатися до близьких до інших міст, шукав коханих, продовжував робити свою справу та допомагати іншим під час війни. Ми впевнені, що наш проект має не лише національний, а й міжнародний потенціал. Успіх проекту на пітчінгах Berlin Series Festival, а також торішньому EBU (European Broadcast Union) чітко підтверджує міжнародний інтерес та ринковий потенціал серіалу. І ми, безумовно, дуже вдячні нашому фінансовому та продакшн-партнеру Gaumont, разом із яким ми створюємо цю історію. Наразі ми плануємо виробництво з розумінням того, що цю українську історію побачить як наш місцевий глядач, так і широка аудиторія у Європі та за її межами! - розповів шоураннер "Перевізниці" Євген Тунік.

Сюжет драматичного серіалу розповість історію українки Лідії, життя якої перевертається з ніг на голову, коли у лютому 2022 року розпочинається повномасштабна війна. У той час, коли мільйони українців змушені залишати свої будинки, вона, як професійний психолог, приймає рішення залишитися в країні і стати перевізницею для людей, які прямують у безпечніші місця або шукають коханих. Автомобіль Лідії стає місцем безпеки, а кожна поїздка - сеансом терапії, в якій вона допомагає пасажирам розповісти про свої страхи, надії та мрії, перш ніж вони дістануться місця призначення.

Творці серіалу вже розпочали кастинг та підготовку до виробництва. Прем`єра "Перевізниці" відбудеться в ефірі телеканалу СТБ.

- Ми знаємо, що у найскладніший час українки стали на захист своїх сімей та країни, багато хто з них отримав нові ролі – професійні та громадські. Про життя такої жінки під час війни зокрема і розповідає наша "Перевізниця". Ця драма має велику місію розповіді про нашу сучасну національну історію, через особисті переживання та виклики, знайомі більшості з нас. Ми з гордістю створюємо та покажемо цей продукт у нашому ефірі та продовжимо роботу задля широкої її дистрибуції, - зазначила генеральний продюсер серіального виробництва СТБ Катерина Шевелюк.

Кіностудія Gaumont створена в 1895 році і вважається однією з найстаріших кінокомпаній у світі. З моменту заснування під її керівництвом знято понад тисячу фільмів, у тому числі знамениті "Фантомас", "П'ятий елемент", "Леон".

Раніше телеканал "2+2" анонсував вихід першого знятого з початку повномасштабної війни серіалу "Я - Надія" про працівників швидкої допомоги. Його покажуть в ефірі на день річниці вторгнення РФ 24 лютого.

Новини по темі: Серіали Телебачення