21 травня
Завантажити ще

Зірка серіалу «Хід королеви» Аня Тейлор-Джой: Люблю влаштовувати собі побачення із собою!

Зірка серіалу «Хід королеви» Аня Тейлор-Джой: Люблю влаштовувати собі побачення із собою!
Фото: Кейтлін OCHS/REUTERS

Цей фільм, зроблений у незвичному поєднанні жанрів – мюзиклу та хорору, остаточно перетворює на кінозірку артистку, ніжно кохану у нас за роль у серіалі «Хід королеви». Коли я повідомляю про це, Аня вигукує: «Як мило!» і вся покривається ніжним рум'янцем. Ми сидимо під тентом венеціанського готелю «Ексцельсіор», морський бриз колишає її дуже дорогу дизайнерську сукню, відкриваючи балетні ноги, що ростуть від шиї.

Змогла нарешті розібрати свій рюкзак

- Такий фільм, як " Минулої ночі в Сохо ", потрібно обов'язково дивитися на великому екрані! - Вигукує Аня. – Режисер Едгар Райт заклав у нього стільки кіноманських штучок, що глядачеві гарантовано велике задоволення.

- Де вам зручніше зніматися - у серіалах чи кіно?

- У кіно та у телебачення свої переваги. Я дуже сентиментальна людина, і це відбивається на моєму ставленні до героїнь, яких я граю. Тому я дуже вдячна тому, що героїні фільму «Хід королеви» ми змогли приділити цілих сім годин. Я відчувала б несправедливість, якби всю цю роль поклали в одну ранкову зйомку! І потім мені дуже подобається сама ідея інтимного зв'язку фільму з глядачами, які дивляться його в затишку та красі свого власного будинку. З іншого боку, кіно має силу і магію: купуючи квиток, ти здаєшся на милість художника, який підкорює тебе своїм баченням - настільки, що ти сидиш дві години в темній кімнаті, оточена незнайомцями, і не відриваючись дивишся на екран! Ми багато втратили б, якби кіно чи серіали зникли! Мені подобається бути начебто між цими світами. Я обожнюю влаштовувати собі спеціальні виходи у світ, я називаю їх побаченнями із самою собою. Спочатку я веду себе в мій улюблений ресторан, а потім у кіно – і це чудово! Я не звертаю уваги на косі погляди: Що це вона одна? Я беру з собою в ресторан книгу і чудово почуваюся!

- За часи локдауна не начиталися?

– Останні п'ять років я постійно працювала. Звичайно, не можна сказати, що я вдячна пандемії, але я вдячна часу, який вона для мене звільнила. Вперше у житті в мене з'явився вільний час! Я знімаюся з 18 років, зараз мені 25 – у такі роки людина формується як особистість. А я в цей час стрибала з одного фільму до іншого, тому стільки всього пропустила в житті! Сподівалася надолужити це з часом, але цей час все ніяк не наставав. Так що хоча б за час локдауну я принаймні спромоглася розібрати свій рюкзак… Зараз мені знову доводиться працювати як заведеною, і в мене знову не залишається ні на що часу. До речі, було так незвично знову зніматись після локдауну. Я навіть не була впевнена, чи я ще пам'ятаю, як це робиться. Але сподіваюся, що все вийшло.

Новий фільм Ані - хвацько закручений трилер «Минулої ночі в Сохо». Фото: FOCUS FEATURES LLC.

Новий фільм Ані - хвацько закручений трилер «Минулої ночі в Сохо». Фото: FOCUS FEATURES LLC.

"Не можу жити без обіймашок"

- Якісь проекти зірвалися через пандемію?

- Я мала зніматися у великій ролі у фільмі «Ф'юріоса» знаменитого Джорджа Міллера (австралійський режисер «Божевільного Макса». - С. Т.), але зйомки зупинилися через локдаун… Я обожнюю цього режисера за його розум і талант і дуже щаслива, що здобула шанс попрацювати з ним! До речі, він вибрав мене на цю роль, коли побачив «Минулої ночі в Сохо». Йому показали фільм - і сказали мені: "Жди дзвінка!"

- Зйомки в бойовиках Міллера зазвичай дуже виснажливі.

- Я цього не боюся, бо з дитинства займалася балетом. Він навчив мене дисципліні та важкій роботі. Я ще не була в Австралії: там дуже яскраве сонце, а в мене бліда шкіра – сподіваюся, вони до цього підготуються!

– Ви не з акторської родини. Як опинилися у цій професії?

- По необхідності! Мої брати і сестри були набагато старші за мене, зі мною не було кому грати, тому я сама собі вигадувала історії та різних персонажів, в яких грала. Можна сказати, що я займалася цим завжди і завжди була щасливою, коли цим займалася. Я завжди хотіла знайти свій шлях, тому що у повсякденному житті мені було некомфортно. Я хотіла бути в якомусь іншому світі, де моє існування мало б більше сенсу. Але для того, щоб проникнути в кіно, мало одного творчого голоду - потрібні зв'язки, агенти. Все це було дуже складно.

- Ви кажете, що погляди людей вас не турбують. Можливо, їх було б менше, якби ви іноді міняли вбрання Оскара де ла Рент на спортивний костюм.

– Тоді я виглядаю на 12 років! Мене не турбує, коли на мене дивляться, тому що у мене не дуже гарний зір і я не ношу окулярів, та й контактні лінзи теж не завжди вдягаю. Мені легко вдати, що я нікого не бачу!

- Де ви зараз живете?

- Там де знімаюся! Але моя сім'я досі живе в Буенос-Айресі. Знаєте, що було найскладнішим для мене під час локдауну? Відсутність обіймів! Я починаю свій день з обіймів з усіма і цим закінчую свій робочий день. Це аргентинський спосіб спілкування зі світом! Мені було дуже складно звикнути до того, що зараз ми вітаємось за допомогою ліктів.

Оглушливий успіх британській актрисі приніс серіал

Оглушливий успіх британській актрисі приніс серіал

5 кращих фільмів Ані Тейлор-Джой:
  1. «Відьма» (2015)
  2. «Спліт» (2016)
  3. «гострі козирки» (2019)
  4. «Емма» (2020)
  5. «Хід королеви» (2020)

Аня Тейлор-Джой
Аня Тейлор-Джой
Досьє Коротко про

Аня Тейлор-Джой народилася 16 квітня 1996 року в Маямі в англо-іспанській сім'ї, в якій була молодшою із шести дітей. Батько – банкір, мати – психолог. Дитинство Ані пройшло між Аргентиною та Англією. Займалася балетом та модельним бізнесом. У 14 років на накопичені капітали переїхала до Нью-Йорка, а у 16 кинула школу, щоб навчатися акторській майстерності. Дебютувала у великому кіно головною роллю в історичному хорорі «Відьма». За роль у серіалі «Хід королеви» нагороджена премією «Золотий глобус».