28501
0
13 квiтня
Завантажити ще

Актор Тарас Цимбалюк: Багато радісних коментарів, що я отримав повістку

Актор Тарас Цимбалюк: Багато радісних коментарів, що я отримав повістку
Фото: instagram.com/taras.tsymbaliuk

Тарас Цимбалюк заявив, що прочитав багато радісних коментарів про отримання ним повістки. У той же час, 33-річний український актор заявив, що не всі чоловіки повинні бути на передовій.

- У мене в голові не вкладається, що до сих пір є люди, котрі вважають, що абсолютно УСІ чоловіки повинні бути на передовій… Докопалися, наприклад, до [танцюриста] Влада Ями, котрий виїхав з родиною в США і мешкає в Майамі. Полили лайном, в кращих традиціях бездумної біомаси, а те скільки він там вже організував заходів на підтримку України і скільки грошей зібрав для ЗСУ - це мало кого цікавить… - написав Цимбалюк в Інстаграмі.

Зірка серіалів "Кріпосна" і "Спіймати Кайдаша" заявив, що люди з сотнями тисяч підписників повинні використовувати свій авторитет у соцмережах і вести "волонтерсько-інформаційну війну". На думку Цимбалюка, там їхня користь в рази ефективніша ніж у гарячій точці. Тарас Цимбалюк додав, що сам був “причетний до більш ніж кількох десятків різних волонтерських зборів” та грає виставу на волонтерських умовах.

- Зате мене кілька разів на день відправляють у соцмережах воювати. Сподіваюсь, вам вдалося мене почути. Ось чому я ігнорую або блокую таких підписників, - додав він.

20 січня Тарас Цимбалюк зізнався, що отримав повістку до військкомату. Актор вже пройшов медогляд і наразі перебуває в черзі. Цимбалюк зазначив, що не служив і не має військової кафедри. Він назвав трешем те, що людей відправляють на передову за два тижні після отримання повістки. 

Новини по темі: Актори