Завантажити ще

Соліст Backstreet Boys подав до суду на жінок, які звинуватили його у зґвалтуванні

Соліст Backstreet Boys подав до суду на жінок, які звинуватили його у зґвалтуванні
Фото: Херардо Мора/Getty Images

Учасник гурту Backstreet Boys Нік Картер позивається до жінок, які звинуватили його у сексуальному насильстві. Артист подав зустрічний позов проти фанатки Шеннон Рут, яка у грудні 2022 року заявила, що Картер змусив її зайнятися оральним сексом після концерту. Він також висунув позов проти поп-співачки Мелісси Шуман, яка стверджує, що музикант зґвалтував її понад 20 років тому. Про це пише People.

Співак вважає, що жінки скористалися рухом #MeToo, щоб "зруйнувати його кар'єру та спаплюжити репутацію" для "привернення уваги до себе та/або для вимагання грошей". Картер описує Шуман і Рут як «безпринципних жінок», які своїми заявами завдали йому бізнес-збитків на суму понад 2,3 мільйона доларів.

Скандали із обвинуваченням у зґвалтуванні

Шість років тому у своєму блозі Мелісса Шуман розповіла, що на початку 2000-х під час спільної роботи над проєктом Картер нібито заманив її до своєї спальні, змусив зайнятися оральним сексом, а потім зґвалтував. На той час Шуман було 18, а Картеру - 22 роки.

Другий позов проти співака висунула у грудні 2022-го його шанувальниця Шеннон Рут. Дівчина, яка страждає на аутизм і церебральний параліч, стверджує, що у 2001 році Картер, якому на той момент був 21 рік, заманив її після концерту до автобуса, напоїв і змусив зайнятися оральним сексом. Рут додала, що після того, що сталося, артист намагався її залякати, щоб вона мовчала про цю подію. Дівчина вимагає виплатити їй 30 млн доларів моральної компенсації.

 

Новини по темі: Суд Згвалтування група