Завантажити ще

Зірка "Дітей шпигунів" Деріл Сабара та співачка Меган Трейнор чекають на другу дитину

Зірка
Фото: Charley Gallay/Getty Images

Зірка фільмів "Діти шпигунів" Деріл Сабара та американська співачка Меган Трейнор вдруге стануть батьками. Радісною новиною артистка поділилася в Instagram, опублікувавши фото зі знімком УЗД у руках.

- Дитина #2 з'явиться цього літа, - підписала публікацію зірка.

Подружжя вже виховує 11-місячного сина Райлі. Хлопчик з'явився на світ у лютому 2021 року.

- Ми намагаємося сказати йому: "У животі дитина", але потім він вказує на свій животик і каже: "Дитинка". А ми такі: "О, ні, це не в твоєму - це в маминому животі!" - поділилася пара у коментарі журналу People.

Меган і Деріл познайомилися у 2014-му у колі спільних друзів. Через два роки артисти знову зустрілися завдяки акторці Хлої Грейс Морець, з якою Деріл брав участь в одній п'єсі. У 2017-му відбулися заручини пари, а ще через два роки закохані одружилися.

Меган Трейнор 29 років. Вона співачка, авторка пісень та володарка премії "Греммі". Найпопулярніші її треки: "All About That Bass", "Like I'm Gonna Lose You", "Me Too", "Made You Look".

Дерілу Сабара 30 років. Він відомий за ролями у проєктах "Чарівники з Вейверлі", "Полярний експрес", "Не поступитися Штейнам", у серії фільмів "Діти шпигунів".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Meghan Trainor (@meghantrainor)

 

Новини по темі: Співачки Актори вагітність