Завантажити ще

Поліція не підтвердила звинувачення проти актора Володимира Талашка у домаганнях

Поліція не підтвердила звинувачення проти актора Володимира Талашка у домаганнях
Фото: facebook.com/vladimir.talashko

Національна поліція України не встановила обставин, які свідчать про сексуальні домагання з боку викладача та актора Володимира Талашка. Про це 26 січня повідомив "Інтерфакс-Україна" з посиланням на відповідь Національної поліції на запит агентства.

– За результатами проведених перевірок Шевченківське управління поліції (Києва. - Авт.) не встановило обставин, які можуть свідчити про скоєння кримінального правопорушення, – йдеться у повідомленні.

У зв'язку з цим відомості до Єдиного реєстру досудового розслідування не вносилися. У відповіді зазначено, що до Шевченківського управління поліції надходили звернення щодо випадків сексуальних домагань у Національному університеті театру, кіно та телебачення імені Карпенка-Карого. Вони були внесені до журналу обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення.

У серпні 2021 року ряд жінок звинуватили викладача вузу, радянського та українського актора Володимира Талашка, у сексуальних домаганнях, а одна з них – у зґвалтуванні. За їхніми словами, це відбувалося, коли вони були студентками чи абітурієнтками. Мінкультури України ініціювало службове розслідування, а в університеті імені Карпенка-Карого утворили робочу групу, яка передала Національній поліції напрацьовані матеріали.

У листопаді 2021 року Талашко звільнився з вишу за власним бажанням. Усі звинувачення у розмові з журналістами він спростував. Нині народному артисту України 76 років. Він відомий за ролями у фільмах "В бій ідуть тільки «старики», "Капітан Немо", "Овід" та інших.

Новини по темі: Актори Харасмент