Завантажити ще

Американський рестлер Джей Бріско загинув у ДТП, його дочка отримала травми

Американський рестлер Джей Бріско загинув у ДТП, його дочка отримала травми
Фото: twitter.com/AEW

Зірка світового рестлінгу Джамін П'ю, відомий під ім'ям Джей Бріско, загинув у ДТП у віці 38 років. Автокатастрофа за участю спортсмена сталася у вівторок, 17 січня, у Лорелі, штат Делавер. Смерть Бріско підтвердив у соцмережах власник рестлінг-промоушену Ring of Honor Тоні Хан.

- На жаль, Джамін П'ю помер. Відомий фанатам як Джей Бріско, він був зіркою ROH більше 20 років, з першого шоу і до сьогодні. Джей та його брат Марк домінували в ROH, залишаючись чемпіонами і досі. Ми зробимо все можливе, щоб підтримати його сім'ю, – розповів Хан у Twitter.

ДТП за участю рестлера сталося увечері. Джей повертався зі змагань з черлідінгу, на яких підтримував доньку. За словами спортивного оглядача Дейва Мельцера, внаслідок аварії загинула жінка, яка перебувала в іншому автомобілі. Травми також отримали двоє дітей, у тому числі спадкоємиця Джея Бріско. Обох постраждалих доправили до лікарні - один з них перебуває у тяжкому стані, другий у критичному. Через аварію в окрузі Лорела на день закрили школи.

Джей Бріско виступав у рестлінгу з 2002 року. Разом зі своїм братом Марком сформував одну з найсильніших команд в історії професійного рестлінгу. На момент смерті він був чемпіоном ROH World Tag Team, дворазовим чемпіоном світу ROH та чемпіоном світу ROH у складі команди з шести осіб.

 

Новини по темі: Спортсмени Втрати