Завантажити ще

Зірка фільму "Фанфан-Тюльпан" Джина Лоллобріджіда померла у віці 95 років

Зірка фільму
Фото: Elisabetta Villa/Getty Images

Зірка італійського кіно Джина Лоллобріджида померла у віці 95 років. Про те, що її не стало у понеділок, 16 січня, повідомило видання La Repubblica. Причина смерті акторки не називається.

Лоллобріджида народилася 1927 року в сім'ї майстрів-меблярів. Майбутня артистка почала заробляти свої перші гроші після вступу до Інституту витончених мистецтв, малюючи карикатури та шаржі у місцевому клубі, паралельно ходила на проби, де спочатку була статистом та дублером, а потім виконувала ролі другого плану у фільмах "Чорний орел", "Любовний напій", "Злочин Джованні Епіскопо". 1947 року вона посіла третє місце на конкурсі "Міс Італія".

1950 року вона відвідала Голлівуд, проте пізніше повернулася до Риму. Найбільшу популярність їй принесли ролі у картинах "Фанфан-Тюльпан" Крістіана-Жака та "Собор Паризької Богоматері" Жана Деланнуа. Джина має звання офіцера ордену "За заслуги перед Італійською Республікою", кавалера ордену Почесного легіону та офіцера ордену "Мистецтв та літератури". У 2018 році здобула іменну зірку на Алеї слави Голлівуду в Лос-Анджелесі.

З 1949-го була одружена зі словенським лікарем Мілко Скофіком, який працював серед біженців, тимчасово розміщених у Чинечитті. Від цих стосунків у неї є син Мілко-молодший. Пара розлучилася у 1971 році після 5 років від дня розставання.

Photo by Keystone Features/Hulton Archive/Getty Images

Photo by Keystone Features/Hulton Archive/Getty Images

Новини по темі: Втрати