Завантажити ще

Блогерка, яка організувала скандальну вечірку в Куршевелі: Це демонстрація нескореності українського народу

Блогерка, яка організувала скандальну вечірку в Куршевелі: Це демонстрація нескореності українського народу
Фото: instagram.com/varakuta.a

Інстаграм-блогерка Аліна Варакута прокоментувала скандал довкола гучного святкування свого Дня народження в Куршевелі з українським прапором під трек "Вова, *баш їх, бл*ть". Варакута заявила, що розуміє причини незадоволення українців, але не мала на меті когось образити, а навпаки - демонструвала переможний настрій. 

- Чому частина святкування була з прапором та під українську пісню? Та тому що зараз кожне свято українця пов'язано з одним бажанням - перемоги. І це був акт демонстрації нескореності українського народу в будь-які часи. І нам не було страшно, що на цьому курорти можуть бути росіяни і може виникнути якийсь конфлікт, тому що наша позиція - категорична. І все ж таки я розумію, що через стан речей в країні зараз, через особисті втрати кожного я могла когось сильно образити. Я хочу щиро вибачитися за це і запевнити, що публікація сторіз зі святкування несла в собі інший протилежний, переможний настрій, - написала Аліна в Інстаграм. 

Варакута заявила, що народилася у простій сім'ї, усього досягла самостійно і на вечірку витратила особисті кошти. За словами блогерки, сума, у яку обійшлося свято, набагато менша за донати, які вона відправила на допомогу Україні. 

Вечірка пройшла 10 січня, кадри з неї Аліна опублікувала в сторіз Інстаграм. На наступний день відео почали обговорювати українські та російські пабліки. На святкуванні були присутні "Міс Україна Всесвіт"-2018 Каріна Жосан та її чоловік Сергій Ошеровський, який перебуває в розшуку МВС за шахрайство.

В Росії скандал виник через те, що відео з вечірки опублікувала співведуча "Вечірнього Урганту" Алла Міхєєва. За її словами, вона відпочивала в Куршевелі і випадково опинилася поряд. Російські пропагандисти закликали "Перший канал" звільнити Міхєєву через присутність на вечірці з українськими прапорами.

Новини по темі: блогер