Завантажити ще

Олексій Суханов стане ведучим нового ток-шоу на "1+1"

Олексій Суханов стане ведучим нового ток-шоу на
Фото: прес-служба 1+1

Телеведучий Олексій Суханов стане ведучим нового ток-шоу на "1+1". Телеканал працює над виробництвом проєкту “Говорить вся країна”, кожен випуск якого будуватиметься навколо однієї історії з життя героя.

- Кожній людині наразі вкрай важливо бути почутою і зрозуміти, що вона не одна. Зараз це питання постало особливо гостро, саме тому ми маємо допомагати знаходити рішення у будь яких ситуаціях. Герой приходить до нас, аби поділитися своєю проблемою, а ми допомагаємо зрозуміти, що із будь-яких обставин можна знайти вихід. Найголовніша мета нашої роботи - підставити плече, допомогти людині подивитися на себе збоку. А допомогти можна тільки тому, хто прагне змін, хто не боїться відпрацьовувати свої помилка, визнаючи їх, - зазначив шоумен.

Виробництвом ток-шоу займеться команда продюсера Акіма Галімова. Програма у форматі журналістського розслідування розкриватиме деталі подій, які викликали суспільний резонанс. Як зазначили творці проєкту, для них важливо знайти правду та встановити справедливість у найскладніших життєвих ситуаціях, навіть в умовах воєнного часу.

- Війна все оголила, і речі, які раніше здавалися важливими, перестали таким бути. Натомість, на перший план вийшли загальнолюдські цінності та справедливість. Ток-шоу “Говорить вся країна” - це майданчик, де ми шукатимемо відповіді на складні питання, а це дуже важка задача. Наш проєкт - це класичне вечірнє ток-шоу, але за видимою простотою є важлива місія та надскладний технологічний процес виробництва, – розповів продюсер проєкту Акім Галімов.

Алесей Суханов родом із Росії, але з 2012 року працює в Україні. Телеведучий за кілька років вивчив українську мову та у 2019 році отримав громадянство. До приходу на "1+1" був ведучим ток-шоу "Говорить Україна" на телеканалі "Україна". Після закриття мовника разом із командою запустив YouTube-проєкт "Говорить Суханов".

Фото: надане прес-службою 1+1

Фото: надане прес-службою 1+1