Завантажити ще

TVORCHI та "Суспільне мовлення" підписали договір на участь гурту в "Євробаченні-2023"

TVORCHI та
Фото: Анастасія Мантач/corp.suspilne.media

TVORCHI офіційно представлять Україну на "Євробаченні-2023".  З гуртом підписали договір на участь у конкурсі. Про це 28 грудня повідомило "Суспільне мовлення".

- "Суспільне мовлення" підписало договір з переможцем Національного відбору на "Євробачення-2023" гуртом TVORCHI на участь у пісенному конкурсі "Євробачення-2023", фінал якого відбудеться 13 травня у Великій Британії. Розпочинаємо підготовку! - йдеться у телеграм-каналі “Євробачення Україна”.

Договір підписали TVORCHI та голова української делегації на "Євробаченні" Оксана Скибінська.

17 грудня відбувся фінал Національного відбору на "Євробачення-2023", за результатами якого переміг гурт TVORCHI. 67-й конкурс "Євробачення" прийматиме Ліверпуль від імені України. 

Переможці "Євробачення-2022" гурт Kalush Orchestra не були переможцями Нацвідбору та посіли друге місце. Переможниця відбору-2022 Alina Pash не поїхала на конкурс через підроблену довідку, яку команда співачки надала організаторам.

20 грудня 2022 року учасниця Національного відбору на "Євробачення-2023" KRUTЬ попросила "Суспільне" дискваліфікувати групу TVORCHI через порушення правил. Скарга стосувалася музичного супроводу у фіналі та видання треку Heart Of Steel французьким дистрибуційним лейблом Believe, який працює у Росії. "Суспільне" провело перевірку й вирішило, що підстав для відсторонення переможця немає.

Новини по темі: Євробачення TVORCHI