Завантажити ще

Дружина бізнесмена-наркодилера Чернецького пішла від нього напередодні винесення вироку

Дружина бізнесмена-наркодилера Чернецького пішла від нього напередодні винесення вироку
Фото: instagram.com/voronova.official

Дружина київського бізнесмена Юрія Чернецького напередодні винесення йому вироку про збут наркотиків у соцмережах повідомила про розставання з ним. У прямому ефірі Instagram співачка Інна Воронова назвала ексоборанця "приголомшливою людиною, яка збилася зі шляху", але додала, що не готова "робити якісь речі на його прохання, які можуть її підставити". Воронова зазначила, що завжди буде вдячна екскоханому і не тримає на нього зла.

- Можливо, через зляканість, можливо, через розгубленість він мене зараз просить робити такі речі, які можуть мене підставити. Для мене це... Мій чоловік так не може, мій чоловік може робити лише мудрі вчинки, дбаючи про мене та про моїх дітей, думаючи про те, щоб я була в безпеці. Він так не робить, тож це кінець, - запевнила вона. - Я поважаю себе як жінку і хочу, щоб мій чоловік думав про мою безпеку. Все, більше нічого не скажу.

Напередодні співачка разом із дітьми переїхала з орендованих апартаментів у свою київську квартиру, щоб почати "жити з чистого аркуша". Найближчим часом артистка планує оформити розлучення і повернути собі дівоче прізвище, щоб її не асоціювали з екскоханим.

Чернецького засудили до 5 років позбавлення волі через 3,5 місяця після затримання. 25 серпня його спіймали з партією розфасованого кокаїну, грошима та патронами. Після цього дружина Юрія попросила своїх підписників скинутися на заставу чоловікові, яка становила 4 мільйони гривень. У жовтні 2020 року бізнесмена вже було затримано та відпущено під заставу у два мільйони гривень. Тоді його звинуватили у продажу кокаїну відвідувачам київських нічних клубів.

Чернецькому 48 років, він власник мережі барбершопів Firm, має п'ятеро дітей, троє - від видавця сайту BESTIN.UA Поліни Нені, з якою він прожив 11 років.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Voronova 🌎 Singer (@voronova.official)

Новини по темі: Відносини Розлучення