28501
0
14 квiтня
Завантажити ще

Акторка Наталя Васько про позицію Байрак: Видалила її номер ще у 2014 році

Акторка Наталя Васько про позицію Байрак: Видалила її номер ще у 2014 році
Фото: скриншот видео youtube.com/Аліна Доротюк

Акторка Наталія Васько вважає, що українські кінокомпанії припустилися помилки, дозволивши артистам з РФ зніматися на території України після 2014 року. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк Наталія розповіла, що вже тоді чула з вуст колишніх колег прокремлівські наративи, зокрема про те, що Крим "завжди був російським". Згодом з цієї причини Васько заблокувала у соцмережах акторів та режисерів, з якими ділила майданчик. У тому числі й українку Оксану Байрак.

- Ні, [мені не вдалося зберегти більш-менш нормальні стосунки з акторами із РФ]. По-перше, у мене з ними жодних сильних стосунків не було. Я не підписана на нікого з них у соцмережах, вони мені навіть не показувалися в стрічці. Байрак... Я знімалася у неї у фільмі "Пізнє каяття". І саме після "Пізнього каяття" я пам'ятаю, як вона говорила: "Крим завжди був російський". Я її тоді ще видалила із друзів і дивувалася, що вона досі в Україні знімає фільми і в Росії. Я з нею не дружила, не підтримувала жодних стосунків. Настасью Самбурську забанила, Дмитра Пчелу забанила, – зауважила Наталя. - Із Самбурською конфліктували через Крим. Вона тоді казала: "Ну це ж був референдум".

Артистка також згадала історію, коли на зйомках серіалу "Поверни моє кохання" останній вирішив її "підколоти", зробивши зауваження через українську мову.

- Між дублями, коли там якась магія трапилася, якась фотографія впала зі стіни, Дмитро Пчела сказав: "Ось бачиш, Наташо... Тому ми зараз робимо дубль, бо ти там своєю українською мовою розмовляєш. Картинки не тримаються на стіні. Ну якусь х*рню сказав". А я йому з півоберта: "Що ти сказав? Ти мені розповідатимеш, якою мовою мені розмовляти? За текстом тут написано російською. Я в цей проєкт вписалася. У кадрі я розмовляю тією мовою, якою написаний текст. А ти мені, п*дло, будеш говорити, якою мовою говорити на своїй землі?" Я певний період спілкувалася з режисером Женею Барановим. Ось він, до речі, у 2014 році (знімав проєкт "Поверни моє кохання"), коли на майданчику з Пчелою стався конфлікт, він мене на вушко підтримав. Казав, вказуючи на Пчелу: "Я зараз побачив, хто [проявляє] цей фашизм, рашизм".

Наталія Васько родом з Червонограда. Їй 50 років. Українським глядачам артистка відома завдяки ролям у кіно та серіалах: "Гніздо горлиці", "Поверни моє кохання", "Заради кохання я все зможу", "Гречанка", "Кріпосна".

 

Новини по темі: Актриса Оксана Байрак