Завантажити ще

Актриса Ганна Сагайдачна про паузу у спілкуванні з Оксаною Байрак: Ми наразі спостерігаємо

Актриса Ганна Сагайдачна про паузу у спілкуванні з Оксаною Байрак: Ми наразі спостерігаємо
Фото: скріншот відео youtube.com

Зірка серіалів "Червона королева" та "Кріпосна" Ганна Сагайдачна в інтерв'ю Аліні Доротюк зізналася, що після повномасштабного вторгнення РФ її родина припинила спілкування з режисером Оксаною Байрак. Чоловік артистки Євген Третяк багато років дружив із кінодіячем і був продюсером її студії, проте наразі спілкування з Байрак поставив на паузу.

- Ми не спілкуємося, якихось розмов не було, принаймні в мене. І воно зупинилося - ні туди, ні сюди. Ми зараз просто спостерігаємо. Оксана заблокована в Україні, принаймні я знаю, хтось через VPN може зайти і дивитися. У мене її сторінка закрита, я не маю VPN, я ні за ким не стежу. Але періодично щось "прилітає" від моїх підписників, якісь скрини вони мені надсилають: "А ось дивись, а ось дивись". Чесно кажучи, є ще деякий список людей, яким я дала час. Мені здається, за 2-3 місяці можна було б визначитись, – розповіла Ганна.

Сагайдачна додала, що з Байрак вони ніколи не обговорювали політичні питання і не озвучували одна одній свої позиції. При цьому Ганна готова поговорити з режисером, якщо та одного разу запропонує зустрітися. Артистка зазначила, що Байрак була однією з тих, хто написав їй у лютому після нападу Росії та цікавився долею близьких.

- Як я розумію, вона має чітко сформовану політичну позицію, яку вона, в принципі, висловлює у своїх сторіс, постах, прямих ефірах. Я думаю, що вона насправді так би й хотіла... Ми з Женею при своїй думці, вона - при своїй. Сталося так, як і з багатьма. Перші два місяці ми дуже переживали, писали, а потім ми звикли. Тобто ти входиш у такий стан, коли вже все стає звичним, ти так цим не переймаєшся, - уточнила вона.

Раніше у програмі "Як ти?" Сагайдачна розповідала, що про політичні погляди Байрак дізналася не від неї особисто, а від сторонніх людей. Знайомі актриси почали розповідати їй, що у приватних розмовах Байрак стверджує, що у війні РФ проти України "не все так однозначно".

 

Новини по темі: Актори Оксана Байрак