Завантажити ще

Спецвипуск шоу Леттермана із Зеленським покажуть на Netflix 12 грудня

Спецвипуск шоу Леттермана із Зеленським покажуть на Netflix 12 грудня
Фото: twitter.com/netflix

Netflix опублікував трейлер спецепізоду шоу Девіда Леттермана "Мій наступний гість не потребує представлення" з Володимиром Зеленським. Прем’єра випуску на платформі відбудеться 12 грудня.

У відео показали, як сценарист і телеведучий дістався Києва, щоб взяти інтерв'ю у президента України, а також мешканців столиці. У кадр потрапили український телеведучий і мандрівник Антон Птушкін з мамою та Олег "Фагот" Михайлюта, який зараз захищає країну у лавах ЗСУ.

- Девід Леттерман вирушає до Києва, Україна, для детальної бесіди з президентом Володимиром Зеленським у підземному укритті, – йдеться в описі під відео.

Знаменитий американський телеведучий та гуморист побував у Києві наприкінці жовтня. В рамках візиту Леттерман також відвідав Підпільний стендап у столиці, де привітав публіку зі сцени.

Леттермана називають "найтривалішим ведучим" вечірнього ток-шоу в історії американського телебачення. З 1992 по 2015 рік він був ведучим проєкту "Пізнє шоу з Девідом Леттерманом". У січні 2018 року став ведучим нового ток-шоу на Netflix "Мій наступний гість не потребує представлення", яке виходить на платформі й досі.