Завантажити ще

"Людиною року" за версією People названі Міла Куніс та Меттью Макконахі

Фото: Getty Images

Американський журнал People назвав "Людиною року" чотирьох знаменитостей. У 2022 році цього звання удостоїлися уродженка України актриса Міла Куніс, співачка Дженніфер Гадсон, актор та продюсер Меттью Макконахі, письменниця та комік Квінта Брансон. Чотири варіанти обкладинки журналу із артистами з'явилися на сайті журналу.

- Я багато думав про те, що надихає людину на дії, на жертвування свого часу, грошей та пристрасті справі, на щось більше, ніж просто твіт чи повідомлення у Instagram. Я думаю про це тому, що світ, здається, потребує нашої допомоги більше, ніж будь-коли, а також тому, що люди, про яких ми розповідаємо у цьому випуску, без вагань зустріли цей момент. Вони не питали, чому саме я, не чекали дозволу і не мучилися сумнівами. Вони просто рухалися, - наголосив автор колонки.

Актор Меттью Макконахі після новини про 21 загиблого в результаті стрілянини в техаській школі закликав владу США ухвалити реформу про контроль над вогнепальною зброєю. 53-річний артист разом із дружиною Каміллою поспілкувався із сім'ями жертв, а пізніше поділився цими історіями з представниками Конгресу. У червні 2022 року було ухвалено історичний федеральний закон про контроль зброї.

Фото: people.com

Фото: people.com

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну актриса Міла Куніс почала надавати допомогу нашому народові. Акторка зізналася, що наприкінці лютого до неї звернулися друзі, вважаючи, що вона може підказати, куди перераховувати гроші, оскільки вона народилася в Україні. На сьогоднішній день зірка зібрала 37 мільйонів доларів для українських біженців.

- Дії можуть здаватися такими масштабними, такими грандіозними. Але часто це просто один крок, а потім наступний. Допомагати – навіть не просити, а просто робити – має бути нашою стандартною нормою, – зазначила Куніс.

У червні Дженніфер Гадсон запустила телешоу, поставивши собі завдання "створити платформу для всіх, щоб у кожного з нас було місце, де можна відчути себе частиною суспільства". Гадсон також стала наймолодшою в історії жінкою, яка набула статусу EGOT. У 41 рік вона має чотири найпрестижніші нагороди "Еммі", "Греммі", "Оскар" і "Тоні".

Фото: people.com

Фото: people.com

Володарка премії "Еммі" Квінта Брансон написала серіал "Початкова школа Ебботт", бо хотіла створити проєкт, який скоротить розрив між поколіннями, змусить її, її батьків, бабусь і дідусів сміятися з тих самих жартів.

- Для мене дуже важливо, щоб усі сміялися однаково. Я думаю, що це духовно, я думаю, це зцілює. Об'єднати людей на мить радості? Який подарунок! - зізналася Брансон.

У 2021 році звання "Людина року" за версією People отримали актриса та співачка Доллі Партон, олімпійська чемпіонка Симона Байлз, актриса Сандра О та американські вчителі.

Фото: people.com

Фото: people.com